Balmain

Ár:   7760-13 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2014. március 3.

Ár:   7760-13 590 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml

Fejillat: rózsa, osmanthus, körte
Szívillat: orchidea, írisz, jázmin
Alapillat: amyris, szantálfa, kasmírfa, bőr

Ár: 1300 , Eladó: Reci81
Állapot: Original, Helyszín: Budapest, fizetés: vagy elöre utalás után posta
1500Ft - Balmain Extatic EDP
Ár: 1500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Ascyra

2021. november 3.

Hümm-hümm. Nos, ennél többre futja, ha beszélnem kell valamiről és ez a Balmain Extatic EDP-je kapcsán sincs másként. Ajándékba kaptam egy 5 ml-es mintát, macskaetetésért/szeretésért ♥ cserébe, és úgy voltam vele, hogy hát... nem az én illatom. Tovább is akartam ajándékozni, aztán brahiból egyik este, szokásos gép előtt üléshez magamra locsoltam belőle egy hangyányit. Aztán azon kaptam magam, hoyg szagolgatom az alkarom.
Van ebben az illatban valami nagyon érdekes többlet annál, mint ami a "cuncitündérkirálylány" és a "húdemenővagyokmertmájkelkorsztáskámórámfülcsimszandim" van lányokban szokott lenni. Szóval, első körben azt gondoltam, hogy ez abszolút az ő illatuk és az ilyen negyvenes, komoly, feketében és bakancsban járó, antihős és provokatőr lázadók számára nem igazán jó választás. Mégis, most már harmadszor van rajtam az irodában és meg kell, hogy mondjam, míg reggel sétáltam be a munkahelyemre, valahogy egyenesebb háttal és kissé pajkos mosollyal, kendőzetlenül néztem bele az emberek szemébe. Ez az illat szó szerint kihívó és pajzán, olyan, hideg téli reggeleken összekacsintós, amellett, hogy egyébként diszkóbabák hordanak ilyesmit. Mégis ott van az a minimál plusz, amitől szexibbnek érzed magad, ha viseled. Jó választás, ha nem akarunk komolykodni és meggyőzni, ha nem akarunk kimondottan decensek maradni. Hivalkodó, szexi, kissé fáradt, lepergett pillájú, és kihívó. Nem veszem meg ugyan, de ajánlom kipróbálásra!
(PS: azoknak is, akik utálják a rózsát a parfümökben - mint én - rajtam egy perc alatt leszárad, hála az égnek és nem azt az émelyítő virágszagot érezni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Lapo

2021. augusztus 22.

Fene tudja melyik rendelésem kapcsán, de kaptam egy mintát belőle ami most kezeim közé került és bár nem sok Balmain illatot ismerek, de azok zseniálisak voltak.. na ez A kivétel számomra :)
Édeskés, virágos, púderes illatvilág, ami önmagában nem is lenne baj, de a bazári fajtából.. ami jellemzően a szikrázó napsütésben megcsapja az orrom egy pl. ballagás vagy egyéb, nagyobb létszámú közösségi esemény alkalmával, amikor mindenki magára fújja A PARFÜMÖT, függetlenül attól, hogy éppen milyen évszak van.. ez persze nem a Balmain hibája, de az asszociáció nem véletlen..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

lacrymosa88

2021. február 2.

Frissen kifújva gyümölcs cefre szaga van! X-D Ahogy telik az idő, eltűnik a cefrés érzet, de így is baromi erős, gyümölcsös-virágos keverék. Tömény és tartós, inkább idősebb korosztályon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Pünyike

2020. november 23.

Nagyon édes illat, sajnos nem érzek mást. Se virág, se gyümölcs. Nem valami tartós, de nem is baj számomra. Édes kis semmiség, így tudnám jellemezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 23.

force

2020. május 23.

Ha jól emlékszem 4 éve találkoztam vele Douglasban. Akkor próbáltam, tetszett is, gondoltam még tesztelgetem és majd eldöntöm mi legyen a sorsa. Mire odáig eljutottam, kivonták a Douglasból (örök rejtély mi lett a sorsa ennek a parfümnek, ha valaki tudja, mindenképp mondja el, mert tényleg érdekel). Telt-múlt az idő, hol felkeltette az érdeklődésemet megint, hol elfeljtettem. Most úgy döntöttem, mivel meglehetősen jó áron lehet hozzájutni netes parfümériákban, beszerzek egyet. Kíváncsian várom, remélem a héten meg is érkezik. :) Updatelek majd

Végül az update elmaradt, holott majdnem teljesen el is használtam. Nos, tartóssága és hatósugara rajtam nem az igazi, különlegesnek se mondanám. Hétköznapokra elfújkáltam, de mély nyomot nem hagyott bennem. Nem fogom megvenni újra. A csillagait csökkentem: nem különleges, nem tartós, de viszonylag olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Marcsi66

2019. október 28.

Semmi rossz nem jut róla eszembe,inkább a kellemes felé visz engem,de őt el fogom majd felejteni rövid időn belül,,,átlagos valamit fújjak már magamra,van rajtam parfüm és ennyi.Lady Million párhuzam szerintem is igaz,azt viszont nem szeretem,,,ez édesebb puhább klasszikus vonal,
Lesz 3 csillag,de nem hordanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Lesz 3 csillag,de nem hordanám.

Timi8

2016. július 27.

Èn sajnos pàr hete voltam a Vàci utcai D-ben de nem talàlkoztunk èletnagysàgban, így egyelőre marad a pici kóstolónyi mintàcskàm. Szàmomra nagyon kellemes meglepetès, igazàn tetszetős darab. Èdes is, fűszeres is, őszies-tèlies finomsàg. Nekem nagyon bejön! Szuper illat! A Lady Million-os pàrhuzam nekem is eszembe ötlött de mivel az nekem nem kedvenc így egy a "feljavított, reformulàlt, újragondolt.... Lady M." a jobb megfogalmazàs.
Mai trendbe is beleillő de mègis egy különlegesebb illat, tehàt nem az a 12 egy tucat... alkalomra is jó vàlasztàs lehet. Èn szeretnèk egy ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

GNóri

2015. november 7.

Rajtam egy az egyben Lady Million. Feltűnő, vibráló, élénk, pezsgő illat, igazi partyqueen parfüm, aminek megfelel a design is. De nem egy egyedi, kiemelkedő parfümalkotás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

diesel22

2014. november 29.

Volt szerencsém hozzá egyszer még az év elején, ha jól emlékszem januárban teszteltem a váci utcai D-ben, de azóta sehol sem láttam. Nekem akkor tetszett, gondolkodom a beszerzésén, de az EDT változata jobban izgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

lauran

2014. április 14.

A Balmain-ház rajongójaként hatalmas kíváncsisággal közelítettem az Extatic felé. Nos, édes... számomra túl édes. A vége izgibb, de a kezdetét nem tudom bevállalni, így nem kerül a megjegyzendő darabok közé. Az az érzésem, hogy a Balmain is felzárkózik a mai cukordömpingbe, nyilván nem akarja feladni régi önmagát, így az illat végére odateszi a klasszikus jegyeket és mindezt bevonja cukormázzal. Én ezt nevezem dobostorta-effektnek: van aki a cukormáz, van aki a vajkrém miatt fogja vinni, tehát win-win szcenárióval dolgoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.