Balmain

Ár:   7760-13 590 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lilaszilva, Módosítva: 2014. március 3.

Ár:   7760-13 590 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml

Fejillat: rózsa, osmanthus, körte
Szívillat: orchidea, írisz, jázmin
Alapillat: amyris, szantálfa, kasmírfa, bőr

Marcsi66

2019. október 28.

Semmi rossz nem jut róla eszembe,inkább a kellemes felé visz engem,de őt el fogom majd felejteni rövid időn belül,,,átlagos valamit fújjak már magamra,van rajtam parfüm és ennyi.Lady Million párhuzam szerintem is igaz,azt viszont nem szeretem,,,ez édesebb puhább klasszikus vonal,
Lesz 3 csillag,de nem hordanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 28.

Lesz 3 csillag,de nem hordanám.

force

2018. január 14.

Ha jól emlékszem 4 éve találkoztam vele Douglasban. Akkor próbáltam, tetszett is, gondoltam még tesztelgetem és majd eldöntöm mi legyen a sorsa. Mire odáig eljutottam, kivonták a Douglasból (örök rejtély mi lett a sorsa ennek a parfümnek, ha valaki tudja, mindenképp mondja el, mert tényleg érdekel). Telt-múlt az idő, hol felkeltette az érdeklődésemet megint, hol elfeljtettem. Most úgy döntöttem, mivel meglehetősen jó áron lehet hozzájutni netes parfümériákban, beszerzek egyet. Kíváncsian várom, remélem a héten meg is érkezik. :) Updatelek majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Timi8

2016. július 27.

Èn sajnos pàr hete voltam a Vàci utcai D-ben de nem talàlkoztunk èletnagysàgban, így egyelőre marad a pici kóstolónyi mintàcskàm. Szàmomra nagyon kellemes meglepetès, igazàn tetszetős darab. Èdes is, fűszeres is, őszies-tèlies finomsàg. Nekem nagyon bejön! Szuper illat! A Lady Million-os pàrhuzam nekem is eszembe ötlött de mivel az nekem nem kedvenc így egy a "feljavított, reformulàlt, újragondolt.... Lady M." a jobb megfogalmazàs.
Mai trendbe is beleillő de mègis egy különlegesebb illat, tehàt nem az a 12 egy tucat... alkalomra is jó vàlasztàs lehet. Èn szeretnèk egy ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

GNóri

2015. november 7.

Rajtam egy az egyben Lady Million. Feltűnő, vibráló, élénk, pezsgő illat, igazi partyqueen parfüm, aminek megfelel a design is. De nem egy egyedi, kiemelkedő parfümalkotás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

diesel22

2014. november 29.

Volt szerencsém hozzá egyszer még az év elején, ha jól emlékszem januárban teszteltem a váci utcai D-ben, de azóta sehol sem láttam. Nekem akkor tetszett, gondolkodom a beszerzésén, de az EDT változata jobban izgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

lauran

2014. április 14.

A Balmain-ház rajongójaként hatalmas kíváncsisággal közelítettem az Extatic felé. Nos, édes... számomra túl édes. A vége izgibb, de a kezdetét nem tudom bevállalni, így nem kerül a megjegyzendő darabok közé. Az az érzésem, hogy a Balmain is felzárkózik a mai cukordömpingbe, nyilván nem akarja feladni régi önmagát, így az illat végére odateszi a klasszikus jegyeket és mindezt bevonja cukormázzal. Én ezt nevezem dobostorta-effektnek: van aki a cukormáz, van aki a vajkrém miatt fogja vinni, tehát win-win szcenárióval dolgoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.