Balzsam Labor

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sherka, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Nyugtató, hidratáló, hámosító hatású növényi kivonatokat és a faggyúmirigyek működését szabályozó biotint tartalmazó hidratáló gél, mely tökéletes mindennapi ápolást nyújt a problémás bőrnek.

Sherka

2019. július 3.

Noha vízhiányos, inkább szárazabb bőröm van, néha a T-zónában hajlamos vagyok picit olajosabb lenni, főleg akkor, ha nem iszom elég vizet. Tudom, hogy ez elsősorban kombinált bőrűeknek javasolt, viszont az összetevők miatt erre esett a választásom, tinikoromban kifejezetten kombinált volt az arcbőröm, azóta is valamiért rettegek a citrusféléket tartalmazó INCI-ktől, amik ugye fokozzák a faggyútermelést. A száraz bőrömön is szuperál ez a krém. Sosem csalódtam még a Balzsam Labor termékeiben az elmúlt majdnem 12 év alatt, amióta használom. Száraz, vízhiányos bőrűként is azt mondom, hogy kellőképpen hidratál, szinte azonnal érzem is, hogy elkezd hatni, jól esik masszírozni az arcbőrömbe. Illata nem a legjobb, de a hatása miatt eltekintek tőle, és igazából már hozzá is szoktam, nem zavar (és az sem, ha a barátom panaszkodik rá :) ). Mivel gél, gyönyörűen szívja be magába a színezett hidratálómat, nekem kiváló sminkalapként is bevált. Én ennek a termékcsaládnak köszönhetem, hogy a tiniproblémákat helyre hozta és attól kezdve egyenesen a mai napig soha nem volt semmiféle bőrproblémám (jó, talán még a szüleimnek is jár egy pacsi) a csúnya kék-lila karikákon kívül, de hát tökéletességre törekedni hiábavaló. Egy nagy bajom viszont van vele, de ez nem a krémre, inkább a csomagolásra vonatkozik. Utazásnál "ereszt", hiába állítom be a nesszeszerbe kitámasztva, és ez nem az első ilyen sajnos, egy régebbi tonikjuk flakonjával is ez volt, akkor nylonba tettem és befőttesgumival próbáltam fixálni, de nem hatott. Szerintem ha pár hét múlva újra bemegyek hozzájuk, szépen jelezni fogom, mert rendben, hogy nagyon kedvező ára van, de kár érte, hogy a kupak belsejére kerüljön, elég kellemetlen és bosszantó. Jelzésként 4 csillagot adok ezért, de ha megoldódik a probléma, mehet a max. 5*!

UD: Probléma megoldódott, nem ereszt a pumpa! Így már mehet az 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

UD: Probléma megoldódott, nem ereszt a pumpa! Így már mehet az 5*!

Antioxidánsok: Magnolia Grandiflora Bark Extract
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.