Baolishi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

0kosan

2014. március 16.

Nagyon szeretem. Egyrészt a csomagolás miatt - ezt gondolom nem kell különösebben magyarázni :) - másrészt az illata... gyümölcsös, isteni. Két színem van, egy sötét rózsaszínes-pirosas, ennek a számára nem emlékszem, leszedtem az aljáról, és vettem most még egyet, ez a 17-es, barnás-barackos szín, leginkább nude árnyalatként tudnám leírni, de milyen nude... a tökéletes nude rúzs. Gyönyörűen pigmentáltak és elég tartósak is, egyenletesen kopnak, nem szárítják a szám.. egyszóval tökéletesek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.