Baolishi

Ár:   700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   kínai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tara95, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   kínai boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt finisű szájfény

Susie0011

2018. május 21.

többet nyújtott mint vártam, egész tartós sőt lemosni alig lehet, ha véletlen elrontom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Bubus06

2017. október 9.

Nekem tökéletes..:) 03-as árnyalat van meg, és elég erőteljes vörös, pink csillámokkal. Egy fedésben gyorsan szárad, két fedésben már nem olyan gyorsan...De ha egyszer megszárad, nagyon nehezen jön le. Micellás vízzel alig akart. 400 ft volt kínaiban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

lizybenet

2016. október 21.

Mivel matt lázban égek és mert találtam a boltban egy nagyon szép pinkes piros árnyalatot gondoltam adok neki egy esélyt. Két gondom is van vele:
1. NEM MATT, 10 percet vártam hogy majd csak megszárad de nem....habár én mattra száradó folyékony rúzsra számítottam ezen petig azt írja, hogy lipgloss, szóval lehet, hogy az én hibám is
2. nagyon gyorsan kopik: nem ettem, nem ittam mégis 1 óra után szinte már semmi sem volt a számon. Aazért kap 2 csillagot mert sima szájfénynek megfelelő, sőt az egyik legszebb amit valaha viseltem, de NEM MATT..legalábbis nem a képen látható verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

tara95

2016. október 12.

Gondoltam feltöltöm mert az egyik kedvenc matt folyékony rúzsom. Nekem a barna van meg, szépen kopik, nagyon könnyen fel lehet vinni, remek az applikátor és olcsó. Semmivel nem tud kevesebbet mint a Sleek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.