bareMinerals

Ár:   £22   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2013. május 18.

Ár:   £22
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tág porúsok, száraz, hámló területek, egyenetlen bőrfelszín kiegyenlítésére szolgál. Előkészíti a bőrt az alapozáshoz.

Lencseee

2018. március 8.

Szamomra a Bareminerals gyartja a legeslegszuperebb primereket. A mac strobe az egy masik funkciot tolt be; osszekeverve a folyekony alapozokkal teszo tartosabba az alapozast es egeszseges, dewy finisht ad, de a porusok eseteben keptelen arra a varazslatra, amit a bareminerals ad. En csak folyekony alapozokkal, bb-kel hasznalom es ...IMADOM, mindharom tipusat. Amig gyartjak, ujrarendelem😇 6 csillag!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Rka

2017. szeptember 13.

Néha életmentő tud lenni, mert szépen egységesíti az arcot és kb. 70%-kal kevésbé látszódnak pórusaim.Én azt vettem észre, hogy egy kis időt hagyni kell száradni, különben kukacosodik. Por állagú alapozó/ púderrel viszont nekem egyáltalán nem működött. Egy időben minden nap használtam, de úgy látszik nincsenek meg a képességeim/ megfelelő eszközeim hogy rendesen lemossam magamról, emiatt többször is gyulladt pattanásokat okozott. Bár szerintem egy arctisztító kefével nem lenne gond belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

czetterjuli

2016. október 18.

Ezelőtt csak a Maybelline primert próbáltam, és azzal nem vettem észre semmi változást, ez viszont teszi a dolgát. Nem használom az egész arcomon, csak ott, ahol tágabbak a pórusaim. Egy nagyon keveset beleütögetek a bőrbe, felviszem a BB krémet, púderezek és voilá - tökéletes bőr. Csak különleges alkalmakkor használom, így a 15 ml-es minta a GlossyBox-ból örökké fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

KezdoManias

2016. június 2.

Az első, primer kategóriájú termékem, a mac strobe creamemet nem igazán tekintem annak. Nem lettünk első használatra barátok. Áttetsző, gél szerű anyag, amit furcsának éreztem, valószínűleg azért, mert még szoknom kell, hogy van rajtam ilyen termék. A bareskin alapozó alá tettem fel, amihez konkrétan ajánlják is. Nálam az az alapozó jobban működik, ha a clinique moisture surge fölé teszem, amit meg hidratálóként egyébként nem szeretek... "primerként" viszont bevált.
Nem éreztem vele szebbnek az alapozót. Sőt, máskor egész nap jól érzem magam a bare escentuals alapozóval, primerrel viszont kora délután már szörnyen erős volt az arclemoshatnékom. Próbálkozom azért majd még az itt beszerzett 15 ml-es tubuskámmal, nem akarom első használat után teljesen leírni - ha mégis passzolunk, frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

_ca_

2013. június 29.

Ígéretével ellentétben a nagyon száraz területekkel nem igazán tud mit kezdeni, viszont kellemesen tartós lesz tőle a Bare Escentuals por állagú alapozója (mással még nem próbáltam ki). Érzékeny bőrre is bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Kandi

2013. május 10.

Ez az első primerem, így nincs összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Azért döntöttem mellette, mert viszonylag kevés és szép összetevője van, így reméltem, hogy nem okoz irritációt. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, egyáltalán nem irritálta a rozaceám, szép, selymes bőrfelületet adott, amire nagyon szépen lehet alapozni. Szerintem az alapozó is tartósabb rajta, és egyértelműen szebb az összképe. Mivel az ára is jó, így megérdemli az ötöst :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology