bareMinerals

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 15.

Ár:   £26
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ásványi porállagú alapozó a gyönyörű arcbőr eléréséhez.

Terkabarka

2019. július 3.

A folyékony alapozók mind beülnek a pórusaimba, így azokról már rég lemondtam, nekem a por állagúak sokkal jobban bejönnek.
Ennek a terméknek már Bareminerals Original loose powder foundation a neve, az összetétele itt nem a legpontosabb (pl 2x szerepel a titanium dioxid), de szerintem maga a termék ugyanaz. (pláne, hogy ilyen néven már nem látok alapozót a Bareminerals oldalán sem, pedig tudom, hogy ez egy jó régen forgalmazott termék)
Get Started készletben rendeltem először, medium beige színben, abban van egy 2gr-os Original poralapozó, 2gr-os Mineral Veil finishing porpúder és egy mini beautiful finish foundation brush. A készlet annyiba kerül, mint maga a 8gr-os alapozó, így ismerkedésnek mindenképp jó választás lehet. A mini ecset is meglepően jól használható, nem az a nagyon mini, egy keskenyebb alapozó ecset méretű, egész kényelmes, bár nyilván még jobb lesz a normál méretben. A medium beige nagyon jó választás volt, teljesen beleolvad a bőrömbe, nagyon jól illik hozzám. Most meg is rendeltem a nagy kiszerelésű alapozót a nagy beautiful finish foundation ecsettel együtt.
Nem olcsó, de nagyon jó termék. Érdemes Shelby Wilson videóit nézni a használatáról, sokat segítenek. Természetes, nem túl poros, bőrfényű és a legjobb, hogy láthatatlan végeredményt ad. Építhető, bár nekem nincs nagy bőrhibám, de szépen elfedi, ami van és egységesíti a bőrt. A minimális porossága egy fixáló spray-vel eltüntethető, de ha elég időt szánok az eldolgozásra, akkor még arra sincs szükség. Az eldolgozás után bátran használható rá krém állagú korrektor is, nekem legalábbis szebb így a végeredmény, mint ha előtte korrektorozok. (szemem alá szoktam csak korrektort használni)

Száraz bőröm van, de nem érzem, hogy ez bántaná, vagy kiemelne száraz részeket. Tény, hogy alá kell hidratálni, de nekem minden alá kell, ez nem csak a poralapozó sajátossága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Akara

2019. január 23.

Szerettem. Ki kellett persze tapasztalni, hogy hogy érdemes felvinni. Végülis az Innisfree No Sebum fényvédő fölé púderes ecsettel ütögettem fel, majd finoman besimogattam. Ez így nyáron tökéletes volt. Nekem foltos eléggé az arcom (régi pattanásos hegek), de annyira elfedte, hogy ne legyenek feltűnőek, csak közelről látszottak. Ha ez zavart, akkor előtte az érintett területre egy nagyon erős fedésű folyékony alapozót vittem fel (Essence Camouflage 2in1), és így már teljesen eltűntek a pöttyök. Egészen tartós is volt, bár 8+ óra végén már valóban nem nézett ki tökéletesen, vagy hagytam foltosan lekopni, vagy ha utólag rámentem még vele, akkor is kicsit összecsomósodott. Később elkezdtem a CV púderével fixálni, ezt napközben is bátran kenhettem fölé, és szép maradt. Viszont nekem ezek a termékek sem elég világosak, különösen, mióta sokkal jobban odafigyelek a fényvédelemre, így még fehérebb vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

SZJUTI

2019. január 22.

Nekem a legjobb alapozó a világon :), de tényleg. Érzékeny, száraz bőröm van, utálom a maszkhatást és a túl matt/ túl fényes arcot, szóval nekem találták ki. Sokféle alapozóm van, alig várom, hogy elfogyjanak. Én már megtaláltam az igazit. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 22.

titikutyus

2017. május 20.

A Fairly Medium árnyalatot rendeltem meg online, internetes videók alapján. A színe tökéletes volt, tetszett a termékben, hogy kevés összetevője van, vékony rétegben természetes, egyenletes hatást biztosított a bőrnek. Nem emelte ki a pórusaimat, tartós volt, és nem fénylett a bőröm alatta. Hónapokon keresztül szinte minden nap használtam, mire egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre inkább "fémes" szaga van a terméknek. A termék szavatossága még nem járt le, de egy idő után már nem mertem a bőrömre kenni. Kizárt dolog, hogy ez nem ártalmas a bőrnek. Kidobtam, és többet nem veszem újra, sajnálom, hogy így alakult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

bara89

2017. március 7.

Ha nagyon jó állapotban van a bőröm, akkor pár órán keresztül gyönyörűen nézek ki ettől a terméktől. Ha éppen vízhiányosabb időszakomat élem, akkor tragédia. Kiemel mindent, amit nem akarok. És nap végére szörnyen átfényesedik, pedig nálam ez nem szokott előfordulni. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. 3 csillag, mert ha minden feltétel stimmel, akkor korlátozott ideig ugyan, de jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

mrita87

2017. március 3.

A tipikus gyűlölök és szeretek helyzet ez! Annyira szépen eldolgozható ez az alapozó és igazán szép, természetes hatást lehet elérni vele. Nekem nagyon bejön, hogy vannak benne csillogó részecskék, amiktől egészséges bőrképet ad az egész, már ha átvergődöm magam a legalább 10 perces felvitelen. Nagy macera, én nem kelek emiatt korábban, már csak azért sem, mert nap közepére kb. lefolyik az arcomról, pedig nem hardcore zsíros a bőröm. Marad esti használatra, mikor biztosan tudom, hogy csak néhány óráig lesz rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Eve90

2016. április 6.

Számos alapozót kipróbáltam már a hiperérzékeny, aknés bőrömön és egyikkel sem tudtam ennyire természetes hatást és megfelelő fedést elérni. Én Sigma F80 ecsettel viszem fel, ami gyors applikációt és jól fedés biztosít. Nekem nem tart tovább az alapozás vele, mint folyékony alapozóval. A tökéletes eredményhez fontos, hogy a felvitel előtt a bőr megfelelően hidratált legyen. Fixáló púderrel egész nap tart rajtam és természetes fényt kölcsönöz a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

makeupmaniac

2016. február 18.

A fedésével és az applikációval sem voltam elégedett.Nekem felesleges pepecselés a 3 mili púder hat órán át tartó eldolgozása ami elvileg a megfelelő mód a felvitelére.Nekem így semmilyen fedést nem nyújtott, úgyhogy több réteget kellett felraknom ami pedig katasztrofálisan nézett ki , összeragadt a púder az arcom különböző részein és úgy csillogtam mint egy disco gömb.Lehet hogy az én hülyeségem hogy egyáltalán megrendeltem mivel meglehetősen száraz a bőröm, de olyan sok pozitív visszajelzést olvastam száraz bőrű lányoktól hogy nem hittem hogy ez probléma lesz.Korrektorként tényleg működik (szem alá semmiképp sem, kisebb pattanásokra) ha egy vastag szemhéjpúder ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

Orsi86

2015. október 9.

Mstindigo ajánlására próbáltam ki az Uriage fényvődőhöz, sokat hezitáltam rajta, de nagyon örülök, hogy megvettem :) Nem tudom, jó-e a technikám, nekem nagy fedés nem látszik, de tompítja a fényvédő fényét, kényelmes viselni. A nap végére kicsit átfényesedik de ez engem nem zavar, sosem akartam teljesen matt bőrt, inkább a természetesség a célom. A színe egyáltalán nem látszik a bőrömön, a legvilágosabb rózsás áranyalatot vettem meg (fair) és nem is használom nagy mennyiségben. Nagy meglepetés volt, hogy ahhoz képest, hogy nem fed nagyon sokat, korrektorként is remekül működik, kisebb ecsettel, koncentráltan, szóval arra sem kell költenem :) Az ára borsos, az tény, de kaptam hozzá egy rúzst ajándékba, (amilyen pont kellett volna színben, tehát jól is jött, a színt én választhattam ki) és elég soknak tűnik. Nagyon problémás bőrre vagy nagyon szárazra azért nem ajánlom. Még egy pluszpont, hogy a szemhéjamon is át szoktam futni vele és azóta sokkal jobban tapad a szemfesték, pedig akartam szemhéjalapozót is venni, de lehet, hogy már azt sem fogok, pár napja tesztelem és délután is alig csíkosodik be. (bár ez lehet amiatt is, hogy most kezdtem el ecsettel dolgozni applikátor helyett). Megérdemli az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

mstindigo

2015. június 15.

Imádom ezt a púdert! :-) Gyönyörű bőrfénye van, szerintem egy márkának sincs még egy ilyen természetes bőrfényű ásványi alapozója. (Szóval ha valaki matt bőrt akar, nem ajánlom.) A zsírt viszont szépen felszívja, eltünteti, szóval tényleg csak a gyönyörű bőrfény marad utána, és annyira természetes, hogy avatatlan szemeknek egyáltalán nem tűnik fel, hogy van valami smink az arcodon. Nyáron nagyon kellemes viselni, és nagyon jól építhető. Viszont a színek nagyon sötétek -nekem-. A fairly light, ami a legvilágosabb neutrál tónus, nekem az önbarnítózott színemhez lett tökéletes. Van eggyel világosabb árnyalata, bár az rózsás, én meg neutrál vagyok, de még így is gondolkozom, hogy megveszem, mert egyébként imádnivaló. Végre nem érzem, hogy van smink az arcomon. Alapvetően azért szebb bőrre ajánlanám, és nem túl problémásra, bár az apró hibákat (pl. pattifolt) szépen eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Zinc Oxide, Titanium Dioxide
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77492