Barfuss

Ár:   465 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dory008, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mentolos frissesség. 24 órás dezodoráló védelem. Gondoskodik a száraz lábakról- nyomtalanul megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. A készítmény nem hagy nyomot és hatóanyagainak köszönhetően a következő előnyöket nyújtja: -véd a szagképződéssel szemben, -mentoltartalma frissíti és élénkíti az igénybevett lábakat, -száraz és természetesen friss érzésű lábakról gondoskodik.

wildrose

2020. május 16.

Kellemes, friss illatú lábspray, és hatékonyan dezodorál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 16.

Kellemes, friss illatú lábspray, és hatékonyan dezodorál.

Sisszy

2019. október 1.

Nekem ez a lábdeo nem jött be egyáltalán. Nagyon erős illata van, ha használtam állandóan köhögnöm kellett. Hatása nem sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

tonic

2017. augusztus 6.

Elsőre az ezüst színű csomagolás fogott meg.Az igaz,hogy kissé fullasztó, de mivel hatékony,ezért bevált,ha elfogy,akkor is újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Bár nem a kedvencem, a szúnyogirtóra emlékeztető szag miatt, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Bár nem a kedvencem, a szúnyogirtóra emlékeztető szag miatt, de hatásos.

juditkaa70

2016. június 5.

Zárt cipő használatánál használom leginkább,a kellemetlen szagok elkerülése végett. Hűsítő hatása igazán nagyszerű megoldás a fáradt lábakra,,kellemetlen szagok elkerülésére is igen hatásos! Én nagyon szeretem a Barfuss termékeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

baba_girl_16

2016. április 6.

Nagyon szuper lábspray. Tényleg hűsít és megakadályozza az izzadást és a kellemetlen szagokat. Egy csillagot azért vonok le mégis, mert elég fullasztó szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

AmethystGhost

2014. december 5.

Tényleg hűsít, bár ez ilyenkor télen annyira nem szempont :D A hatása is egész jó. Az illatáért nem vagyok oda, de kibírható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

jeva72

2014. március 26.

Ez a termék kiváló, kenterbe veri az eddigi összes drága terméket a minőségével.
Nagyon jó illatú, hűsítő, minimálisan mentás, és ami a legfontosabb, hogy hatékony!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 26.

Marejke

2014. február 1.

sztem meg jó illata van, nagyon jól hűsít, felfrissít és élénkíti az igénybe vett lábaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

pampam

2013. október 29.

szörnyű szaga van, nem lehet megmaradni a szobában használat után, nem is használ sokat. azt a kevés pénzt se éri meg amibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate