Best of Beauty 2019

Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Strangetoxic, Módosítva: 2014. október 18.

Lelőhely:   Nailland, online

Fekete vízálló szemhéjtus.

borntobe

2015. december 4.

Végül is bevált, szép fekete, valóban precíz, vékony vonalat húz, pont jó, hajlékony, puha, de pontos és hegyes hegye van. Hegyes hegye, lol. Értitek. Tartós, meghúzom és ott marad, picit persze fakul nap végére, a minőségibb egynek jó de semmi extra kategória. Ami miatt viszont lepontozom, az a kupakja, nagyon könnyen lejön, így szerintem hamar ki fog száradni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

pritiriti

2015. december 1.

Keveset használtam, heggyel lefelé tároltam, és kb. 1,5 hónap alatt a vége már nem fog... Az eleje persze, de azzal hogy húzzak szép vonalat a kunkornál?? Végeredmény pedig, akár a lovely tus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Evike07

2015. június 17.

Ez az első filces szemhéjtusom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik és akár estig is szépen fent marad. No és nem hátrány, hogy az ára is nagyon kedvező (pinkpandáról rendeltem). Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.