Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2014. május 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Árnyalatok: Arabian, Caspian, Mediterranean, Pacific, Mermaid, Treasure Chest

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsonody

2015. január 8.

A Persian árnyalatot választottam, és nem csalódtam. Nekem két rétegben tökéletesen működött, sőt jól bírta napokig. (Nem használtam fedőlakkot, de nem vettem észre, hogy mattabbá vált volna.) Imádom ezt a színt, azóta másik Barry M lakkra is beruháztam már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Lina14

2014. december 6.

megvettem a Persian nevű árnyalatot. szépen lehet kenni, viszont kicsit túl folyékony, 3 réteg kell belőle. Nagyon hamar kopik, már egy nap után látványosan kopik. kissé bemattul a felülete, mindenképp kell fölé fedőlakk.a színe, az viszont csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

bandita

2014. november 20.

Ha a Kis Hableányra gondolok, sohasem a Walt Disney-féle vegytisztított, agymosott feldolgozás jut eszembe, hanem Andersen eredeti meséje, ahogyan én azt megismertem és részemmé vált gyermekként.
A nagybetűs MESE, ami először éreztette azt velem, hogy a szerelem úgy tud fájni, mint egy zegzugos roncsolt, mély seb, ami begyógyul ugyan, de nem múlik el nyom nélkül.

Ezeknek a körömlakkoknak a látványa a mese feldolgozásának az élményét hozta elő bennem, és láttam magamat, ahogyan ülök a szobám csendjében, és Apám hangján keresztül képek, érzések, színek születnek meg a lelkemben....

...Nem hétköznapi szépségű kollekció ez, nehéz szavakkal kifejezni, de minden egyes árnyalatban történetek alszanak, várva, hogy az ecset nyomán megszülessenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.

roni07

2014. október 14.

Őszintén szólva, ennyi pénzt nem sokszor adok ki lakkért, de már olyan régóta és olyan nagyon szerettem volna a Mediterranean színűt, hogy most pénteken a Nailland szülinapja alkalmából lévő akció keretén belül (többek között) sikerült megvennem az utolsó 2db-ból az egyiket. Nagyon örültem és nem csalódtam.:) CSODASZÉP! Aranyos-rózsás-bronzos színben pompázik, nekem 2 rétegben volt az igazi, gyorsan szárad és a hétvégi napsütésben csak úgy ragyogott a körmeimen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Wildflow

2014. szeptember 9.

A Caspian lett az enyém, mert régóta szerettem volna egy rose-gold lakkot, nekem ez az, megláttam és megszerettem. :) Finom, nőies szín, mégis különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Szundikacica

2014. július 15.

Webáruházból rendeltem meg 4 színt (Arabian, Caspian, Mediterranean, Pacific) és ohhhhhhhh élőben még fantasztikusabb mint a képen, egy jó darabig csak forgattam a kezemben és gyönyörködtem a színkavalkádban! :))
Eddig csak a kéket próbáltam és el vagyok ájulva, elképesztően eltalálták ezt a kollekciót! Könnyen kezelhető, tartós és valami fantasztikusan gyönyörű mindenkinek ajánlom legalább az egyik szín beszerzését! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

udvann

2014. július 2.

A Mediterranean, a Pacific és a Mermaid tulajdonosa vagyok, akciós hármas csomagban vettem őket, de kezdem azt érezni, hogy kell a másik három is. Álmaim színei testesültek meg, persze jó a marketing is, ha az ember tenger-b*zi akkor ugrik az ilyenre. A Pacific-re vastagon felkenve a Mermaid valami eszméletlen gyönyörű, sírni támad kedvem annyira. A netes swatchokban csak ímmel-ámmal rákenték a fedőt, úgy nem is mutat na de rendesen ráküldve pontosan azt kapjuk amit eladnak a névvel. A körmömre nézve perzselő napsütés, csapkodó hullámok, pálmafák és az elveszett paradicsom jut az eszembe.
A Mediterranean pedig( ami miatt igazából megrendeltem a csomagot) édes kis gyönyörűség. Csodálatosan játszik a bronztól kezdve az aranyon és a korallon át egészen a rózsaszínig.
Könnyen száradnak, két réteg kell a szép hatásért. Minden fillért megértek, azt hiszem beszerzem a többit is :)
Fel is kentem gyorsan a kékeket: http://chlafe.blogspot.hu/2014/07/love-at-first-sight-barry-m-aquarium.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

ronavolgyifanni

2014. június 19.

A mediterranean árnyalat van a birtokomban, amiért egyszerűen odáig vagyok. Úgy egy órája kentem fel a körmeimre, gyorsan meg is száradt, ami 2000 ft-ért elvárható, és persze a minőségével sincsenek gondok. Egyszerűen beleszerettem ebbe a körömlakkba, gyönyörű ahogy a bronztól a rózsaszínig mennyi gyönyörű árnyalattal fénylik. A kedvenc körömlakkom. Gondolkozom a többi változat beszerzésén is, de igazából ez volt közülük az egyetlen amire első ránézésre rá tudtam vágni, hogy ezt meg fogom venni (rendelni). Ajánlom mindenkinek a meditteranean-t, csodálatos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

eo

2014. június 5.

Az Arabiant sikerült beszereznem, bár érzem, hogy a Mediterranean is nagyon vágyakozna hozzám, de sajnos mikor visszamentem érte már nem volt a Naillandnél. :(
Szóval: számomra nagyon különleges árnyalat, én azért nem látom teljes egészében Chanel Péridot dupe-nak, bár tény-tény, hogy azért nem kevés hasonlóságot mutatnak. Mindenesetre a Pérdiot némivel melegebb árnyalat, az Arabian ezzel szemben hidegebb, valahogy sellősebb, számomra tökéletesen illik ebbe az akvárium témájú kollekcióba. Nagyon érdekes, hogy különböző fényviszonyokban melyik színek jönnek jobban elő: zöld, bronz, néha pedig türkizbe hajlik. Lebarnult bőrrel mutathat a legjobban, ezen még dolgoznom kell. :)
Az állag, a tartósság, a pigmentáltság szerintem kiváló, remekül lehet dolgozni vele, száradási idő is rendben van. Hatalmas kedvenccé lépett elő nálam ez lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.