Barry M

Ár:   1715 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: KissNiki, Módosítva: 2015. február 10.

Kiszerelés:   0,5 g

Vízálló szemcerza vízvonalra és szempillatőbe.

adri9210

2017. július 18.

Na, jöttem lehúzni... tényleg intenzív, de hogy nem tartós, az is biztos. Akkor se, ha nem könnyezik a szemem. Ami viszont a legnagyobb csalódás, hogy két darabbal is ugyanúgy jártam: nemes egyszerűséggel kiesett a belseje a borításból, én meg egyszer csak néztem, hogy nahát, ez most miért üres? Aztán szépen összefogta a sminkes táska belsejét (bár a szememen lett volna olyan tartós és makacs, mint a táska anyagán:DD). Én többet nem veszek, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Reija

2017. január 21.

Nagyon tartós! Nagyon intenzív fekete! Este úgy kell levakarni. Nekem irritálja a szemem.. Ez az egyetlen negatívum.. 😩 Bár az is lehet, h az én szemem érzékeny!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 21.

Candy21

2016. július 2.

Nekem ez a szemceruza csalódás nem elég tartós és nem is vízálló 1ó bír ki rajtam kb egyszerűen lefolyik de a színe tényleg nagyon intenzív de én megbántam hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Hermina

2016. június 17.

Jaj, ez a szemceruza már régóta megvan. Anno mikor megrendeltem, többet vártam, mert vhogy úgy reklámozták, hogy ez "a világ legjobb szemceruzája". Nos, én csak a vízvonalamra használom, mert a szemhéjamon egyszerűen képtelen vagyok normális vonalat húzni bármilyen ceruzával...tudom, biztos bennem van a hiba :) Tény, hogy tartósabb, mint a korábbi cerkáim, de azért pár óra után ő is eléggé kopik. Persze főleg a szemem sarkánál, középen van, hogy még este is van belőle. Az állaga és a színe nagyon jó, valahogy sokkal intenzívebb, mint a legtöbb fekete szemceruza. Szóval az első csalódás után nagyjából elégedett vagyok :) Nekem Avonos hegyezőm van, hát mit mondjak, egyik ceruza hegyezése se könnyű számomra, van, hogy kell is egy-két nap mire kellően megkopik és "beáll" a formája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Kingucii

2016. március 10.

Első használat után beleszerettem. Rengeteg szemceruzát kipróbáltam, amik nem váltak be, mert lemásztak a vízvonalamról és kb úgy festettem,mint egy pandamaci vagy irritálták a szemem. Talán ezen kívül a Beautycycle volt az, amit még imádtam, bár az jóval drágább volt. Nálam a Barry M szemceruza kb 5-6órát kibír, tovább még nem volt rajtam. Ami a hegyezhetőséget illeti tényleg nehéz, egy használatnál sokszor kell "ráfaragnom", mire jó lesz, így hamar el is fogy.
Szeretem,hogy jól pigmentált, krémes állagú, és én csak vízálló termékeket használok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

vzorka

2015. július 19.

Imádom! Nagyon tetszik, hogy ennyire könnyű vele kihúzni a szemem. És egész nap ott marad és nem pereg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Zsuzsiyes

2015. július 1.

Nekem maga az anyag nagyon jó, tusvonalként használom, szépen lehet dolgozni vele, siklik a bőrön, gyorsan szárad, intenzív fekete, nem irritál és tartós. Viszont a hegyezéssel én is bajban voltam, de az olvasottak alapján úgy látom nem reménytelen, csak egy megfelelő hegyezőt kell találni. Csak a hegyezés miatt húzom le az 1 csillagot, egyébként perfekt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

helgus96

2015. május 14.

Még régebben rendeltem. Akartam egy jó tartós, fekete színű szemcerkát. Amikor megérkezett egyszerűen képtelen voltam leszedni róla a borító fóliát, majd amikor nagy nehezen sikerült letörött a hegye és onnantól fogva nem tudtam használni. Képtelenség volt kihegyezni, hegyeztem, letörött, megint hegyeztem megint letörött.. Úgyhogy kuka lett a vége, jó ha 2x használtam. (lehet selejtet kaptam vagy én voltam totál béna, de pénzkidobás volt számomra)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 14.

Agi4

2015. március 28.

Vízvonalon tartósabb mint a többi ceruzám, de sajnos pár óránál többet ő sem bír ki, elkezd a szemem sarkánál kopni. Ennek ellenére nagyon jó ceruza, igazi matt fekete a színe, tusvonalként használva nagyon tartós, így inkább ezt a funkciót látja el nálam. Füstösíteni viszont nem nagyon lehet, mert hamar szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

ivy

2015. március 19.

Nem tudom ki volt az első, aki említette a hegyezési problémára az Essence hegyezőjét, de ezer köszönet érte. Tényleg szuperül működik, és ha meg lehet hegyezni akkor nekem más bajom nincs is ezzel a termékkel. Én azt vettem észre, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert gyorsan szárad. Nálam vízvonalon is bírt 5-6 órát. valóban szép fekete színe van, allergiát nem okozott. Egyszer külső szemkihúzásnál jobbal elpepecseltem vele mint szoktam, és a javítgatásoknál már megszáradt, és elég kellemetlen volt, mert szinte vakarni kellett, azóta sietősebben bánok vele. Garnier micellás víz, vagy Alverde vadrózsaolaj nálam gond nélkül leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.