Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. október 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Pelyhes hatású fedőlakk.

orchidea8627

2013. december 21.

Gyönyörű, csodás, mennyei! *_*
Tele van a lakk kristályszerű rózsaszín, arany és zöldesen irizáló pehelydarabkákkal, egyszerűen fantasztikusan szép! Nude lakk fölött használtam eddig még csak, de biztosan ki fogom próbálni sötétebb színek fölött is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Gyönyörű, csodás, mennyei! *_*

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol