Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű ceruzás kiszerelésű lakkhatású szájfény és rúzs egyben.

Powderpuff Girl

2014. május 16.

A No.6. számúval rendelkezem, ami egy élénk pink színű kis ceruza, olyan nagyon Barbi rózsaszín. Az ötletet nagyon díjazom, hogy ceruzával rúzsozzunk, mert kényelmes és a kontúrt is meg tudod vele húzni. Talán minimálisan szárítja a szájadat, az viszont tény, hogy csak szép, hidratált szájon mutat jól. Szép a színe (bár rá kellett jönnöm, hogy nem igazán áll jól, de ez nem Barry hibája) és viszonylag tartós is egy átlag rúzshoz képest, csak az az egy nem tetszik benne, hogy ha kopik, akkor a színe kopik a nagy csillámok pedig ott maradnak az ajkamon amit vakargathatok le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.