Barry M

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti501, Módosítva: 2016. november 4.

Ár:   2000 Ft

Harmat fixáló

Ultrakönnyű sminkfixáló spray, melynek használatától a smink tovább tart. Csökkenti a szennyeződések bejutását a bőrbe, hidratálja az arcbőrt, miközben lágyan és harmatos finish-el rögzít, tartós viseletet biztosítva.

Aktív összetevői megvédik a bőrt a káros szennyeződésektől.

Kodi

2017. április 5.

Minimális mennyiségben, semmiképpen sem túl közelről fújva, - la. 20 centi távolságból és akkor sem sokat, csak egy enyhe permettel - kicsit többet ér, mint halottnak a smink. Én a púderrel rögzített alapozóra fújtam, így a dewy finish egyáltalán nem jellemző. Icipici ragadós érzetet és enyhe, alig zavaró húzódást figyeltem még meg. A smink 2-3 órával később is majdnem frissnek hat. Mint említettem közelről nem szabad fújni, úgy tömény ragacs és dewy finish helyett szimpla diszkógömb fej az eredmény, vagy mintha jól bevazelineztem volna a fejem. Szóval rendeltetésszerű használattal korrekt és ár-értékarányban megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

PVP 0 0