Bath & Body Works

Ár:   3560 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Testápolók

Parfümös testápoló krém 24 órás hidratáló hatással.

Illatösszetevők: sáfrányos szeklice, nyír, vanília, krémes tónusok, tengeri só, száraz fa, mályvacukor

necra

2018. április 30.

Imádom a márka Pumpkin Latte hasonló kreációját és ahhoz hasonlították. Háát csak a tömény, karamellizált pillecukor érződik rajta. Az ágyneműn is érezni. Nagyon, nagyon émelyítő :((( Ápoló hatása viszont 5*

Valamiért bulit képzeltem el hozzá, de ahhoz nem illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Valamiért bulit képzeltem el hozzá, de ahhoz nem illik.