Bath & Body Works

Ár:   $16.50   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2018. október 4.

Ár:   $16.50
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hűvös zselé formula gyengéden radíroz, használata selymesen puha és sima bőrt eredményez.

hdori23

2018. október 7.

Hát ez a termék..drága is meg nem is jó..semmi bőrradírozó hatása sincs a fél tubust el lehetne használni egy alkalomra..nekem nagy csalódás és pénz kidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.