Bath & Body Works

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   226gr   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   226gr
Kategória:   Testápolók

Ananász, papaya és kókusz illatú sűrű testápoló aloe verával, shea vajjal és kókuszolajjal.

• bársonyosan gazdag formula
  • akár 24 órán keresztül hidratáltan tartja még a nagyon száraz bőrt is / Aloe és kakaóvaj tartalmának köszönhetően/
  • nem hagy maga után zsíros érzést

necra

2018. április 30.

Ez a testápoló egy csoda. Egy hibája van, hogy kíváncsivá tesz, milyen lehet a többi :) Szívem szerint mindet megvenném. Éjszaka használom, mert nagyon sűrű. Hamar beszívódik és csodásan körülölel. Korábban véresre vakartam a bőrömet, ez teljesen megszűnt. Imádom!

Kiütéses lettem tőle :( A márka többi termékétől nem, úgyhogy nem értem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Kiütéses lettem tőle :( A márka többi termékétől nem, úgyhogy nem értem :(

Surin

2016. szeptember 11.

Meglepően kellemes az illata és elképesztően jól hidratál, nagyon gyorsan beszívódik. Igaz, hogy nem könnyű és nem is olcsó itthon beszerezni ezeket a termékeket, de szerintem azért belefér egy-két termék. Mindenképpen ajánlom. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.