Bath & Body Works

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2017. október 25.

Illat összetevők: mandula virág, fehér írisz, vaníliakrém

Mandarindream

2019. szeptember 18.

Nudli. Olyan avétos szag, tipikusan öregasszonyokon megtalálható. Persze én vagyok a hülye, hogy megvettem....totál az jött le Notino-n, hogy kis cukker mini üvegben," magic in the air" varázs-fíling. Francokat! Nagy cakli műanyagban olcsós gagyi nagyi szag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

eveartstar

2017. október 17.

Hát csajok..nem vagyok elájulva.
Szori, hogy ezt mondom, de nekem ez egy jó kis hajlakk szag. Legközelebb mielőtt illatot választok, inkább megrendelem a kis kézgélt, mielőtt egy nagy flakonnal betáraznék bármiből ami esetleg hosszútávon nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Hát csajok..nem vagyok elájulva.