Bath & Body Works

Ár:   $1,75   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   $1,75
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Görögdinnye és frisen facsart Meyer citrom illatú kézfertőtlenítő

• erőteljes antibakteriális, csíraölő formula
  • tiszta érzetűvé és illatossá teszi a kezet

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Azura

2016. június 14.

Nekem az új fajta csomagolásban van meg, ugyanekkora kiszerelésben, csak a lekerekített kis formában. Vasárnap óta birtoklom, azóta kenegetem a kezem vele, ha kell, ha nem. :D Látatlanban vettem, mert nem volt lehetőségem előre megszagolni, de nem bántam meg, hogy emellett döntöttem! Nagyon fini illata van, először a dinnyét lehet érezni, később pedig a limonádé is megjelenik. Nyárra tökéletes választás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.