Bath & Body Works

Ár:   $16.50   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   185 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2018. október 4.

Ár:   $16.50
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szuper lágy testvaj shea és aloe vajjal, valamint kókuszolajjal a 24 órán át hidratált és puha bőrért.

hdori23

2018. október 7.

Abszolút kedvenc most az őszi hónapokra. Az illata nagyon jó, tartós és nem hagy zsíros érzést annak ellenére hogy testvaj. Ha elfogy biztos tovább kísérletezek a márka többi termékével is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.