Bath & Body Works

Ár:   $13   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   226 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2016. június 29.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nyugtató aloe vajjal, kakaóvajjal, és még az eddiginél is több sheavajjal gazdagított testápoló, mely 24 órás táplálást biztosít, és még a legszárazabb bőrt is puhává teszi. Nem zsíros formula, finom illattal és egész napos hidratálással.

Főbb illatjegyek: afrikai körte, jázmin, madagaszkári vanília, szantálfa

albertinablogg

2016. június 16.

Nekem ez a shea vajas testápoló krém (vagy vaj?) volt a legeslegjobb, amit valaha használtam, mert az egész napon át tartó hidratáltság mellett, 24 órán át megmarad az illata. Nagyon-nagyon favorit, kár, hogy Magyarországon nincs. Ráadásul elég kevés is belőle, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.