Bausch & Lomb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A szaruhártya sérüléseinek gyógyítására.

A Corneregel® szemgél pantoténsavat tartalmaz, mely alapvetően
fontos a szaruhártya eredeti szerkezetének helyreállításában sérülések után. Egyben biztosítja a szem hatásos és hosszan tartó nedvesítését is.
Alkalmazása a szem nem-gyulladásos eredetű szaruhártya betegségeinek kezelésére ajánlott, így sérülések, égés, szaruhártya
felmaródás (hámlás), kontaktlencse viselők szaruhártya elváltozásainak (sérüléseinek) kezelésére.
A Corneregel® alkalmazása elősegíti a szem gyorsabb és hegmentes gyógyulását.

Összetevők: 50,0 Mg Dexpanthenolum Grammonként.,  Cetrinát,  Nátrium-Edetát,  Sodium Hydroxide,  Karbomer 980,  Injekcióhoz Való Desztillált Víz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2019. július 22.

A szemműtétem miatt folyamatosan használnom kell műkönnyet.Kipróbáltam már mindet,amit írnak a különböző weboldalak.A kontroll vizsgálaton a Doktornő ezt ajánlotta és azóta is ezt használom(kb 4 éve),mert ez a legjobb és kész :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

koc

2017. november 13.

A nyáron fellángolt a szemszárazságom a ventilátortól és a folyamatos kontaktlencse használattól. Ez odáig fajult, hogy éjjelente többször felébredtem arra, hogy egy lapátnyi száraz homok van a szememben, és napközben is kutyául szenvedtem tőle. A neten kerestem rá, és örülök, hogy emellett döntöttem. Most nem használok lencsét, és három-négy hete kúrálom ezzel a szemeimet, plusz napközben a systane hydration-nal. Reggelre még mindig kiszárad, de éjjel már nem kell felkelnem cseppenteni. Megjegyzem, hogy éjjel hidegpárásítót is használok, lehet, hogy az is besegített. Napközben már teljesen jól elvagyok cseppentés nélkül is, de kontaktlencsét egyelőre még nem tudok viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

lysza1985

2016. június 13.

Kontaktlencse okozta irritációra vettem, még sosem használtam gél formulát, de meggyűlik a bajom vele, mert míg egy szemcsepp, ha mellé is megy, csak becsordogál, de ezt akárhova cseppentem, a felét kipislogom. A szemszárasságomat sem enyhítette jobban, mint egy szemcsepp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Argold

2015. szeptember 21.

Imádom! Szem műtét után ajánlotta az Orvos, hogy próbáljam ki ezt. Éjszakára javasolta, mert kicsit nehezebben oszlik el a szemgolyón, de nagyon jol nedvesiti a szemet es hűsítő érzést nyújt, legalábbis nekem. Kevés kell belőle, sokáig elég. Nagyon praktikus kis "csőre" van, amivel az alsó szem árokba simán bele lehet nyomni az átlátszó gélt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Dragomir

2015. április 13.

Szemszárazságra, irritációra bevált fogjuk rá, hogy akár jó is lehet, igaz nekem semmi extra gyulladást nem kellett lehúznia. Kutyámnak is szemszárazságra felírta az állatdoki, hát neki semmit sem ért, pedig napi 5x raktam a szemeibe. :( Sajnos magamnak csak este tudom használni, mert miután tettem a szemembe belőle elég homályosan látok. :/ Gondolom ez a gél formula miatt van. Veletek is előfordult már? Talán ez attól is függ, hogy mennyit teszek a szemembe belőle?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Langel

2014. november 17.

Nekem a kontaktlencse + vizsga kombó miatt sérült a szaruhártyám és ezt ajánlotta a dokim. Nekem bevált, nagyon szépen helyre tette a szemem.
Most csak nagyon száraz a szemem, hiába hordok sokat szemüveget, így újra használni fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

drica

2013. november 24.

Irritáció, kisebb szemfelületi hámsérülés esetén igazi csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Irritáció, kisebb szemfelületi hámsérülés esetén igazi csodaszer!

mstindigo

2013. október 27.

Nekem krónikus szemszárazságom van. Ezt naponta kétszer használom, reggel-este, de éjszakára mindenképp ez a legjobb. Önmagában nekem ez nem elég, napközben a Systane Balance-ot használok. Napközben ez nem annyira jó, ez a bevált kombóm. Így a kettő együtt teljesen elviselhetővé teszi a szárazságot, és mióta ezt a kettőt használom, nem alakult ki több göb a szememben a könnycsatorna nem működésétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

agi.greendaygirl

2013. október 27.

háát.. én nem vagyok vmi nagyon megelégedve vele... Nem sok mindenre jó. Valamennyire nyugtatja a szemet, de alig észlelhetően, elvileg nedvesítenie is kéne, de azt sem nagyon csinálja. Gyulladt szememre nem volt jó, semmit nem használt. Nekem pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

suxxx94

2013. október 26.

Nekem begyullad a szemem télen és iszonyatosan könnyezik,megduzzad konkrétan alig tudom kinyitni.Semmi sem segített ezen a hidegallergián csak ez a szemgél :) Visine meg hasonlók mehettek a szemétbe :) Szerintem nem sok érte 1200 ft mert a hűtőben tárolva sokáig megőrzi a szavatosságát és kevés is elég belőle.Számomra csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.