Baxter of California

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ddominikaa, Módosítva: 2017. május 4.

Kategória:   Hajformázók

Agyag alapú wax, amely matt és erős tartást ad egész napra hajadnak. Az agyag alapú waxok legnagyobb előnye, hogy a hajad bármikor újraformázható nap közben, még akkor is, ha azt véletlenül elfekszed, vagy pl. a pulcsid levételét követően deformálódik. Természetes alapanyagokkal, agyaggal és méhviasz hozzáadsával készül a termék, így ha a fejbőröd érzékeny a legtöbb waxokban taláható mesterséges anyagokra, ezzel garantáltan irritációmentesen formázhatod hajad. Alapvető kelléke a klasszikus hajstílusoknak. A Baxter of California waxok szabadon keverhetőek egymással, ezzel milliónyi lehetőséget biztosítanak a hajformázásban.

egytucatsivatagikukac

2017. május 4.

A legjobb, amit valaha használtam! Természetes összetevőkből áll, ami nekem nagyon fontos... Az illata kicsit mentás, de nem túl hivalkodó.
És amiért a legjobban szeretem az az, hogy reggel felkenem, tökéletesen be tudom állítani vele a hajam, egésznap úgy áll, ahogy én akarom és estére sem alakul át valami undorító ragacsos hajas szörnnyé a fejem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Bentonite 0 0