Bayer

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, a széklet és vizeletirritáló anyagaival szemben. Csökkenti a gyulladást és a pelenkakiütést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem szárít, nem irritál. Nem tartalmaz illatanyagot, színezékanyagot, tartósítószert.

eeeee

2019. február 9.

Kisbabám popsiját kenem vele megelőzés céljából és tökéletesen bevált, nem kísérletezek mással.
Pirosodásra viszont valószínűleg inkább valami erőteljesebb hámosítót választanék, szerencsére erre nincs szükségünk.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

nyuszo

2019. január 9.

Nagyon szuper mindenféle kipirosodásra, horzsolásra, apróbb sérülésre...
A kutyámnál is ezt használom, amikor kivakarja a fülét.
Nagyon hamar megnyugtatja a bőrét, megszünteti az irritációt.
Évek óta mindig van belőle itthon, nem is próbálkozom mással....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Nagyon szuper mindenféle kipirosodásra, horzsolásra, apróbb sérülésre...
A kutyámnál is ezt használom, amikor kivakarja a fülét.
Nagyon hamar megnyugtatja a bőrét, megszünteti az irritációt.
Évek óta mindig van belőle itthon, nem is próbálkozom mással....

Stanczi

2019. január 9.

Valamivel sűrűbb az állaga, mint a rossmanos tubusos popsikrémnek (az folyósabb ez meg szó szerint krémesebb krém). Segített a kipirosodott sebes babapopsin. Új pattintós kupakot kapott, amivel sokkal gyorsabb a pelenkázás, mintha tekergetni kellene a tetejét. Viszont drágának találom, ahhoz képest milyen kevés van benne.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

mariib

2019. január 2.

A kisfiamon csak ezt használjuk születése óta, nekünk nagyon bevált, nincs és nem is volt sosem komoly pelenkakiütése, csak kisebb irritáció néha, és arra nagyon szuper, gyorsan hat. Kinéztem már más szimpatikus termékeket is, de szerintem kb. 7-8 hónapos koráig maradunk ennél. Aztán ha kicsit nagyobb lesz, én is jobban merek kísérletezgetni.

mariib
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Kerekmoni

2018. december 14.

Ez egy szuper popsikrem. Jobb mint a sudo.

Kerekmoni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Ez egy szuper popsikrem. Jobb mint a sudo.

Tuszy

2018. november 17.

Jó kis krém, viszont ugyanazt nyújtja, mint akár egy rossmannos popsikrém. Véd, és nem okoz irritációt.

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

dunaimano

2018. november 9.

Tudom, hogy ezt a krémet alapból nem erre tervezték, de én a szőrtelenítés utáni bőrápolásba iktattam be. Bár még mindig kísérletező fázisban tartok a megfelelő bikinivonal szőrtelenítés és utána történő bőrápolás terén. Alapvetően mindentől csúnyán képes kipattogni, mostanában talán jobb a helyzet, de sok, másoknak bevált módszer, termék van mögöttem. Ezt a kenőcsöt szőrtelenítés után, aznap este, illetve ha még szükségét érzem, másnap este használom. A bikinivonalamat szoktam vele bekenni, jó sűrű krém, de mégsem kellemetlen. A bőrömet nagyon szépen megnyugtatja, sokkal gyorsabban lehúzza a pirosságot, mint az eddig próbált módszerek (illóolajok, különböző szőrtelenítés utáni krémek...). Nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos nem olcsó, de azért nem kifizethetetlen, nekem abszolút megéri.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

micirpicir

2018. július 2.

A Sudocrem és e között vacilláltam,amikor a kisbabám popsijára kerestem krémet. Az összetevő lista alapján döntöttem "tudományosan"-ugyanis ennek fele akkora volt a listája. Jól működik,nálunk bevált.Semleges illata van,jól terül,és megfelelő filmréreget képez.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Virgilla

2018. május 31.

Nálunk popsikrémnek egy kicsit vékony, de a csecsemőgondozók javaslatára a szoptatás után a mellbimbóra is kentem, amivel csodát tett. 2 nap alatt helyrehozta a gyulladt, kirepedezett részeket, és lemosni se kell a kövi szoptatásnál.

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2018. május 5.

Nagyon jó szolgálatot tesz nálunk az egész Bepanthen család, de ezt külön kiemelném, annyira jól el van találva. -saját magam használom gyaktan, amikor kipirosodik valahol a bőr a testemen. hamar és kíméletesen gyógyítja a bőrömet

Ancsahajnal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 5.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2