KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bayer

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, a széklet és vizeletirritáló anyagaival szemben. Csökkenti a gyulladást és a pelenkakiütést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem szárít, nem irritál. Nem tartalmaz illatanyagot, színezékanyagot, tartósítószert.

Tuszy

2018. november 17.

Jó kis krém, viszont ugyanazt nyújtja, mint akár egy rossmannos popsikrém. Véd, és nem okoz irritációt.

Tuszy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

dunaimano

2018. november 9.

Tudom, hogy ezt a krémet alapból nem erre tervezték, de én a szőrtelenítés utáni bőrápolásba iktattam be. Bár még mindig kísérletező fázisban tartok a megfelelő bikinivonal szőrtelenítés és utána történő bőrápolás terén. Alapvetően mindentől csúnyán képes kipattogni, mostanában talán jobb a helyzet, de sok, másoknak bevált módszer, termék van mögöttem. Ezt a kenőcsöt szőrtelenítés után, aznap este, illetve ha még szükségét érzem, másnap este használom. A bikinivonalamat szoktam vele bekenni, jó sűrű krém, de mégsem kellemetlen. A bőrömet nagyon szépen megnyugtatja, sokkal gyorsabban lehúzza a pirosságot, mint az eddig próbált módszerek (illóolajok, különböző szőrtelenítés utáni krémek...). Nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos nem olcsó, de azért nem kifizethetetlen, nekem abszolút megéri.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

micirpicir

2018. július 2.

A Sudocrem és e között vacilláltam,amikor a kisbabám popsijára kerestem krémet. Az összetevő lista alapján döntöttem "tudományosan"-ugyanis ennek fele akkora volt a listája. Jól működik,nálunk bevált.Semleges illata van,jól terül,és megfelelő filmréreget képez.

micirpicir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Virgilla

2018. május 31.

Nálunk popsikrémnek egy kicsit vékony, de a csecsemőgondozók javaslatára a szoptatás után a mellbimbóra is kentem, amivel csodát tett. 2 nap alatt helyrehozta a gyulladt, kirepedezett részeket, és lemosni se kell a kövi szoptatásnál.

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2018. május 5.

Nagyon jó szolgálatot tesz nálunk az egész Bepanthen család, de ezt külön kiemelném, annyira jól el van találva. -saját magam használom gyaktan, amikor kipirosodik valahol a bőr a testemen. hamar és kíméletesen gyógyítja a bőrömet

Ancsahajnal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 5.

NyusziCsiga

2018. április 16.

Zsírosabb típusú krém de rengeteg mindenre felhasználható nálunk mindig van itthon :))

NyusziCsiga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

CrazyKid

2017. december 13.

Tudom, hogy ez babáknak van kitalálva, de nekem nagyon bevált epilált hónaljra, valamint intimebb területre is. Rossz szokásom, hogy minden ruhám eléggé szűk és kidörzsöl itt-ott, de ez a krém nagyon jól megnyugtatja az irritált bőröm. Jó lenne egy testápoló méretű kiszerelés :D

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

happymom1

2017. november 28.

12 éve használom a sima változatát illetve ezt amióta ez megjelent a polcokon, 4 gyermekecském van és mindent kipróbáltam mellette amit csak kilehetett de ezt soha le nem cserélném, a legjobb popsikrém, és jóval több mint popsikrém, én minden vágásra, sérülésre, kidörzsölésre ezt használom, szó szerint csodakrém, szülés utáni gátsebre is ezt használtam, betét által kidörzsölt bőrre is, vagy ha a gyerekek a nyári melegben beizzadnak kidörzsölődik az alsórészük ezt használjuk egy éjszaka alatt helyrehozza az irritált bőrt. A 100g-osat szoktam venni húzós az ára de nagyon megéri.+++++

happymom1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Érzékeny bőrű kis pasijaim nagyon hálásak lehetnek ezért a krémért (és a sima kenőcs változatért), ennek a használata mellett igazán ritkán van problémánk, más popsikrémek mellett előbb-utóbb mindig kijött valami, amit aztán ez a cucc tett helyre. Az első baba melletti tesztelgetés után a másodiknál már rutinosabb vagyok, és nem veszek mást, a harmadik is ebben a bánásmódban fog részesülni. A sima Bepanthen kenőcshöz képest én annyit vettem észre, hogy ez egy kicsit folyósabb, könnyebben kenhetőbb (minimális eltérésekről van szó egyébként), zsírosabb, hatásukat tekintve azonban mindkettő szuper. Én mindig épp azt veszem meg, amelyik aktuálisan olcsóbb vagy ami könnyebben be tudok szerezni.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

anitazs

2017. július 17.

A legjobb popsikenőcs, nem mellesleg nagyob szép összetevőkkel. A Sudocrem-mel ellentétben, ettől nem lesz érdes a babám bőre, ellenben ápolja és hidratálja. Minden forintját megéri.

anitazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2