Bayer

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, a széklet és vizeletirritáló anyagaival szemben. Csökkenti a gyulladást és a pelenkakiütést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem szárít, nem irritál. Nem tartalmaz illatanyagot, színezékanyagot, tartósítószert.

Judit1987

2019. április 14.

Kisebb horzsolásokra, sérülésekre szoktam használni a kisfiamnál. Nagyon gyorsan segít a gyógyulásban, nem csíp, nem hivalkodó szagú. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Megfazas alatt hasznaltam es egyaltalan nem pirosodott ki az orrom, pedig fujtam rendesen. Felkeneskor picit csipte, meg is ijedtem, de nem mostam le es milyen jol tettem, mert teljesen helyre hozta.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

baba_girl_16

2019. április 4.

Nagyon jó kis krém, semmi problémánk nincs vele. Nem okoz irritációt, kiütést. Tökéletes az állaga, könnyű eldolgozni a bőrön. Nem mellesleg pedig amikor annyira meg voltam fázva hogy az orrom cafatokban ki volt száradva akkor ez a krém pikk-pakk helyrehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

eeeee

2019. február 9.

Kisbabám popsiját kenem vele megelőzés céljából és tökéletesen bevált, nem kísérletezek mással.
Pirosodásra viszont valószínűleg inkább valami erőteljesebb hámosítót választanék, szerencsére erre nincs szükségünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

nyuszo

2019. január 9.

Nagyon szuper mindenféle kipirosodásra, horzsolásra, apróbb sérülésre...
A kutyámnál is ezt használom, amikor kivakarja a fülét.
Nagyon hamar megnyugtatja a bőrét, megszünteti az irritációt.
Évek óta mindig van belőle itthon, nem is próbálkozom mással....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Nagyon szuper mindenféle kipirosodásra, horzsolásra, apróbb sérülésre...
A kutyámnál is ezt használom, amikor kivakarja a fülét.
Nagyon hamar megnyugtatja a bőrét, megszünteti az irritációt.
Évek óta mindig van belőle itthon, nem is próbálkozom mással....

Stanczi

2019. január 9.

Valamivel sűrűbb az állaga, mint a rossmanos tubusos popsikrémnek (az folyósabb ez meg szó szerint krémesebb krém). Segített a kipirosodott sebes babapopsin. Új pattintós kupakot kapott, amivel sokkal gyorsabb a pelenkázás, mintha tekergetni kellene a tetejét. Viszont drágának találom, ahhoz képest milyen kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

mariib

2019. január 2.

A kisfiamon csak ezt használjuk születése óta, nekünk nagyon bevált, nincs és nem is volt sosem komoly pelenkakiütése, csak kisebb irritáció néha, és arra nagyon szuper, gyorsan hat. Kinéztem már más szimpatikus termékeket is, de szerintem kb. 7-8 hónapos koráig maradunk ennél. Aztán ha kicsit nagyobb lesz, én is jobban merek kísérletezgetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Kerekmoni

2018. december 14.

Ez egy szuper popsikrem. Jobb mint a sudo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Ez egy szuper popsikrem. Jobb mint a sudo.

Tuszy

2018. november 17.

Jó kis krém, viszont ugyanazt nyújtja, mint akár egy rossmannos popsikrém. Véd, és nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

dunaimano

2018. november 9.

Tudom, hogy ezt a krémet alapból nem erre tervezték, de én a szőrtelenítés utáni bőrápolásba iktattam be. Bár még mindig kísérletező fázisban tartok a megfelelő bikinivonal szőrtelenítés és utána történő bőrápolás terén. Alapvetően mindentől csúnyán képes kipattogni, mostanában talán jobb a helyzet, de sok, másoknak bevált módszer, termék van mögöttem. Ezt a kenőcsöt szőrtelenítés után, aznap este, illetve ha még szükségét érzem, másnap este használom. A bikinivonalamat szoktam vele bekenni, jó sűrű krém, de mégsem kellemetlen. A bőrömet nagyon szépen megnyugtatja, sokkal gyorsabban lehúzza a pirosságot, mint az eddig próbált módszerek (illóolajok, különböző szőrtelenítés utáni krémek...). Nagyon elégedett vagyok vele. Sajnos nem olcsó, de azért nem kifizethetetlen, nekem abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2