Bayer

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, a széklet és vizeletirritáló anyagaival szemben. Csökkenti a gyulladást és a pelenkakiütést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem szárít, nem irritál. Nem tartalmaz illatanyagot, színezékanyagot, tartósítószert.

Bepanthen Baby Kenőcs (50 és 100g )
Ár: 1700 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Mona1984

2020. november 22.

A hozzátáplálás megkezdése után a fiam fenekén sebes gyulladt lett a bőre, lecseréltem az addig használt krémet erre. Nem bántam meg,már 1 nap után látható volt a javulás! Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

AVoracsek

2020. október 20.

Nekünk popsikrémként nem vált be, arra találtunk jobb megoldást. Viszont nagyon hatásos száraz, kipirosodott bőrre. Ami miatt kevésbé szeretem, hogy eléggé zsíros állagú, és nehezebben szívódik be. Ennek ellenére szeretjük, és mindig van otthon egy-egy tubussal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

eozyn

2020. augusztus 3.

A cserepes száj, kidörzsölt orr, kiszáradt kéz, kipirosodott, igénybe vett bőr egyik csodaszere. Náthás időszakban kb minden orrfújás után kenem, így meg is előzi a kisebesedést, nagyon jól ápol. Hidratálóba keverve az arcomra is szoktam használni, nyugtatja a rozaceás bőrömet (pattanásra hajlamosak vigyázzanak vele, mert nagyon zsíros krém). Hosszú biciklitúra után a sajgó, kidörzsölődött részeket is gyógyítja. Számomra alap, mindig van nálam és otthon is egy tubussal (kivéve nagy melegben, mert megolvad és kezelhetetlen lesz).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Fehereszti

2020. július 4.

Most épp ez a kedvencünk! Míg picike volt a lányom, inkább sudocremmel vagy a dm babylove-al kentem a popsiját. Most váltottunk erre. Ezerszer jobban szeretem most mert zsírosabb, jobb bevonatot képez, szerintem sokkal kellemesebb érzés lehet a lányomnak főleg most nyáron, mint a vastag, fullasztós, nehezebb állagú popsikrémek. Gyorsan szívódik, szereti a kis bőre. Most 15 hónapos. Én szívből ajánlom, imádom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

blessed

2020. július 3.

Én is a száraz bőrfelületetekre használom és pattanások nyomainak gyorsabb gyógyítására. Segít hogy ne kaparjam el, elmúlasztja a viszketést. Éjszakára bekenem, reggelre sima, nem hámló a bőröm és nem csak amíg rajta van, mint a szilikonos termékeknél. Nekem ezekre nagyon beválik és jók az összetevői, de gondolom babapopsira gyorsan fogy úgy viszont kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Jelizz

2020. június 13.

jo az illata , viszont en a szaraz borfeluleteimre illetre pattanasokra es borhibakra hasznalom. Hidratal es egy fenyes reteget kepez a boron. Nekem a sudocrem jobban bevalt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

CzafitTina

2020. március 8.

Nekünk ez a No1. Csodakrém. Nagyon kevés is elég és hamar meggyógyítja a sebes popit. Nem ragad, nem ül bele sehova, kellemes tiszta "illat". Mindenkinek ajánlom. Mert nagyon sokáig elég tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Reni91

2020. január 10.

Jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes az illata. Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes az illata. Tökéletes!

Judit1987

2019. április 14.

Kisebb horzsolásokra, sérülésekre szoktam használni a kisfiamnál. Nagyon gyorsan segít a gyógyulásban, nem csíp, nem hivalkodó szagú. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

AncsiiiPancsiii

2019. április 4.

Megfazas alatt hasznaltam es egyaltalan nem pirosodott ki az orrom, pedig fujtam rendesen. Felkeneskor picit csipte, meg is ijedtem, de nem mostam le es milyen jol tettem, mert teljesen helyre hozta.🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 4.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2