Bayer

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A pelenkával fedett bőr mindennapos védelmére, a széklet és vizeletirritáló anyagaival szemben. Csökkenti a gyulladást és a pelenkakiütést, felgyorsítja a gyógyulási folyamatot. Bőrgyógyászatilag tesztelt, nem szárít, nem irritál. Nem tartalmaz illatanyagot, színezékanyagot, tartósítószert.

btia826

2022. január 13.

Nálunk ez a "gyógykrém". Sebre, kiszáradt, kidörzsölt bőrre, gyakorlatilag bárhová kenhető, gyorsan rendbe hozza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

k001

2021. július 10.

A babapopsit szépen rendbe teszi, ha kipirosodna. Én már évek óta használom a pattanások utáni hegekre, vagy egyéb sebekre. Nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

Marina89

2021. július 7.

Ha irritált lett kisfiam bőre, este ezt a krémet használtuk utolsó pelenkázáshoz és reggelre elmúlt a pirosság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

szata1

2021. június 17.

Babám ugyan nincs, de magamon mindenre is használom. Eredetileg azért vettem mert a szám sarka megrepedt és semmi sem hidratálta eléggé, mindig újra repedt. Egy hét alatt teljesen rendbe tette, azóta nemcsak a sarkára használom, hanem az egész számra. Könnyen cserepesedik a szám, ettől puha és hidratált. Ezen kívül használom még egy műtéti hegemen, egész jól halványodik tőle. A kiszáradt körömágyam is ezt kapja, a könyököm, térdem, nagyjából minden testrészem, ami picit is száraz. Gyantázás után is szoktam kenni ha jobban bepirosodik a bőröm. Tényleg jolly joker.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

mariann33

2021. június 16.

Ez maga a csoda!
Állandó szemhéjszárazsággal küzdök,közben 1éve folyamatos kötőhártyagyulladásom van,ami szteroidos cseppekkel,krémekkel szuperül karbantartható,de amint abbahagyom a kezelést,kiújul.Valószínűleg allergia,mindent de mindent próbáltam már,természetesen szemész által felírtakat is,mégis onnan jött a segítség ahonnan nem is vártam!
Amikor már nemtudtam mitévő legyek, kínomban ezt kentem fel éjszakára,és láss csodát,használt!
Ráadásul szépen kisimítja a ráncokat is,mivel szuperül hidratál.
Állandóan van itthon,mert sebekre is csodaszer,a vart egy nap alatt leszedi,és hibátlan új bőr lesz alatta!
Az összes Bepanthen közül ez a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Ez maga a csoda!
Ráadásul szépen kisimítja a ráncokat is,mivel szuperül hidratál.
Az összes Bepanthen közül ez a legjobb!

Ivy1986

2021. április 14.

Szeretem az állagát mert nem ül meg úgy a kis hajlatokban. Hát ha már piros a popsi szerintem arra semmi sem jó mikor fogzás van ugye. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Dyana91

2021. február 26.

Univerzális krém! Nálunk bevált kipirosodott popsi ellen és terhességem alatt a mellbimbószárazságot is megszüntette. Eddig nem irritálta senki bőrét, csak kár hogy nem parafinmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Mona1984

2020. november 22.

A hozzátáplálás megkezdése után a fiam fenekén sebes gyulladt lett a bőre, lecseréltem az addig használt krémet erre. Nem bántam meg,már 1 nap után látható volt a javulás! Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

AVoracsek

2020. október 20.

Nekünk popsikrémként nem vált be, arra találtunk jobb megoldást. Viszont nagyon hatásos száraz, kipirosodott bőrre. Ami miatt kevésbé szeretem, hogy eléggé zsíros állagú, és nehezebben szívódik be. Ennek ellenére szeretjük, és mindig van otthon egy-egy tubussal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

eozyn

2020. augusztus 3.

A cserepes száj, kidörzsölt orr, kiszáradt kéz, kipirosodott, igénybe vett bőr egyik csodaszere. Náthás időszakban kb minden orrfújás után kenem, így meg is előzi a kisebesedést, nagyon jól ápol. Hidratálóba keverve az arcomra is szoktam használni, nyugtatja a rozaceás bőrömet (pattanásra hajlamosak vigyázzanak vele, mert nagyon zsíros krém). Hosszú biciklitúra után a sajgó, kidörzsölődött részeket is gyógyítja. Számomra alap, mindig van nálam és otthon is egy tubussal (kivéve nagy melegben, mert megolvad és kezelhetetlen lesz).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2