Baylis & Harding

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Természetes kókuszolajat és B5 provitamint tartalmazó balzsam, mely erősíti és táplálja a hajat, miközben visszaadja annak ragyogását.

Parabénmentes

karaibrahimgil

2019. július 9.

Nekem a balzsamokról leginkább intenzív illatú, enyhén zsíros érzetű hajápolók jutnak eszembe, amelyek igen könnyen elfogynak. Ez a Baylis & Harding termék pont nem ilyen, talán a keratinnak köszönhetően, mindenestre itt nincs meg az az érzés a felvitele után, hogy jaj, nehogy sokáig a fejemen maradjon, különben elnehezíti a hajvégeimet, esetleg újra hajat kellene mosnom utána. Szinte észrevétlenül teszi a dolgát, amit értékelek benne, bár nem tudom, télen elegendő ápolást biztosítana-e a szőkített tincseimnek. Mindenesetre hatalmas kiszerelésű, a pumpát pedig nagyon praktikusnak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.