Bdellium Tools

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külfüldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. május 2.

Lelőhely:   online külfüldről
Kategória:   Ecsetek

Professzionális antibakteriális sminkecset. Ezt a 2 tónusú szintetikus kabuki ecsetet sokoldalúan lehet alkalmazni:

• pirosító használatára
  • krémes alapozó felvitelére
  • ásványi alapozó felvitelére
  • bronzosításra

A széles, lapos sörtéjű feje lehetővé teszi, hogy a terméket könnyedén és precízen vegye fel, egyenletesen felvitelt eredményez.

Reni39946

2018. február 20.

Nagyon sok bajom van a bőrömmel és ezért folyamatosan vadászom, mivel tudok javítani rajta. A kencéken kívül az eszközeimet is pròbálom helyesen megválogatni. Első használatnál sikerült beleszeretnem ebbe az ecsetbe. Először is, nem irritálta a bőröm, másodszor pedig, életemben először egész napra szinte hibátlan arcbőrt tudtam varázsolni magamnak. Nyílván a sikerhez az alapozónak és az alá használt krémeknek is közük van, de ez az ecset tette fel az i-re a pontot. Mostmar csak ezzel fogom felvinni az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

kesztviki

2016. április 18.

iherbről rendeltem, akciósan 3000 Ft-ért, nagyon megérte. Egy olyan ecsetet kerestem amivel könnyedén felvihetem a folyékony alapozómat, anélkül, hogy csíkos maradna, vagy sokáig kellene eldolgoznom az alapozót. Ez az ecset mindent tud amit szeretnék, külön öröm, hogy antibakteriális és ma már a pirosítást és a bronzosítást is ezzel csinálom, hitetetlen de nem keverednek össze rajta a termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.