BE Creative Make Up

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: kabocika, Módosítva: 2015. június 1.

Lelőhely:   Marionnaud
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ultrakönnyű, lélegző szerkezetű bársonyosan lágy krémalap, mely minden bőrtípusra alkalmas. Segítségével a szemhéjfesték tovább tart, és a legjobb hatás érhető el. A bőr azonnal finom, fiatalabb, sugárzó és előkészített.

PhantomriderQueen96

2019. augusztus 31.

Igazából nem tudom mit mondjak róla.. Akciós volt a Marionnaudban így ez is a kosaramba került, mivel nem volt szemhéj alapozóm, gondoltam miért ne?
Amit először kaptam a csomagban azt visszaküldtem és kicseréltettem, mivel totálisan be volt száradva, de amit helyette kaptam azt is nehezen tudom csak kieröltetni, számomra használhatatlan. Kuka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Zindi

2019. május 7.

A Marrionnaud-ban ajánlották, tényleg egész nap fent marad a szemfestékem, talán egy picit halványodik de nem nagyon, viszont árban nekem kicsit sok úgyhogy mindennapokra egy olcsóbbat használok, ezt csak akkor ha pl munka után még megyek valahova.
Update: azóta használtam még párszor. Hát, nagyon gyorsan szárad, van kb 10 másodperced eldolgozni aztán ilyen gyurmás állagú lesz és felgyűrődik, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

kabocika

2015. május 21.

Szemhéj alapozót kerestem a Douglas Parfümériában és ezt ajánlották, illetve rám beszélték. Sajnos semmi fenti hatást nem tapasztaltam még, de nem lesz tartós a szemhéjpúderem sem:(((, az ára pedig túl magas..többet vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.