BE Creative Make Up

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: senskin, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Marionnaud

Sokoldalú szemceruza a tökéletes alakításhoz. Könnyedén siklik át a bőrön, de eközben intenzív és hosszan tartó színt biztosít.

8 árnyalatban kapható

1900 Ft - BE Creative Make Up Szemceruza, 002 Preppy
Ár: 1900 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. április 21.

Szatén finishű, extra tartós szemceruza, amely szemészetileg is tesztelt. Két színem van belőle, az egyik türkiz (006), a másik pedig szürke (002).
Könnyen felvihető, mert puha, ugyanakkor mégsem kenődik el, és nagyon erőteljesen pigmentált.
El sem hiszem, hogy ilyen kevesen használjuk ezt a kiváló terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 21.

El sem hiszem, hogy ilyen kevesen használjuk ezt a kiváló terméket.

senskin

2017. április 23.

Egyik legjobb szemceruzám, mert nem kenődik el. Barnát vettem meg, jól tettem. Még az EL pure szemceruzája sem volt ilyen jó, pedig az sokkal drágább volt.
Egyéb. Egy idő után azonban kidobtam, mert szemhéjszél gyulladást kaptam. Érdekes módon ha ezt használtam jött elő. Nem biztos, hogy másnak baja lesz tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.