Beaute Mediterranea

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. május 21.

Kategória:   Lábápolók

• A krém védi a lábakat, hidratálja és puhítja a berepedezett, kemény bőrt. Tartalmaz: hidratáló összetevők, aloe vera, szőlőmag olaj, glicerin és hidroxi-karbamid. Alkalmazza a láb tiszta bőrén, könnyed masszírozással, teljes felszívődásig.
  • Berepedezett lábakra használja naponta kétszer.

juditkaa70

2016. december 30.

Nagyon,de nagyon elégedett vagyok ezzel a márkával. Sajnos a sarkam kiszokott száradni. Mindennapos ápolásával,sokat,javított az állapotán. Tápláló,puhító hatása kiváló!

Update: A Vivre.hu weboldalon a külföldi árnál jóval alacsonyabb áron vásárolható meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 30.