Beauty Formulas

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tiszi, Módosítva: 2020. március 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató aloéval és stimuláló tengeri moszattal, amely gyengéden és hatékonyan távolítja el a szőrt akár 4 héten át. A folyamatos alkalmazás a leghatékonyabb eredményt adja, hogy eltávolítsa a szőrt a gyökerektől, így finomabb megújulást eredményez. Könnyen alkalmazható kétirányú görgőnek köszönhetően, valamint vízoldható, így a ragacsos maradványokkal kapcsolatos problémákat is elkerülhetjük.

Tiszi

2020. július 19.

Nagyon szeretem, vízzel lemosható, ezáltal nem szükséges gyantalemosó olaj sem, pillanatok alatt leöblíthetô a bôrrôl. Kevésbé, sôt alig fàjdalmas, a hagyományos gyantával ellentétben. Puha marad utána a bôrôm, nagyon olcsón jutottam hozzá, így 6-7 dobozzal is beszereztem belôle. Úgy érzem, mintha a kinôtt szôr is kevesebb vagy vékonyabb lenne utána. Egyetlen hátránya, hogy nagyon folyik ki a flakonból, használat után is... szóval a maradékot jól el kell csomagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Algae Extract