Beauty Glam

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szérum a mimikai ráncok azonnali simítására. Azonnal kiegyenlíti és simábbá teszi a bőrt.

Ár: 900 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: kép szerint, Helyszín: --, fizetés: előreutalás után ajánlott postán maradó/MPL postaautomata

Kremcica

2020. május 30.

Hatásosnak hatásos, de kegyetlenül szárít. Hetek óta bőrszárazsággal küzdök. Aztán jött egy ötlet hogy hátha ez. És igen ez az. Nincs új a rutinomban és mikor ezt elhagytam a bőröm puha és hidratált lett. Próbáltam hialuronszérummal és arckrémmel is keverve, vizes arcon de ugyanolyan szárító. Amit nem értek az incit látva... A másik problémám a pipettája, elég nehezen veszi fel a szérumot pedig nem túlságosan sűrű. Sajnálom hogy nem jött be, mert könnyebben beszerezhető számomra mint egy G&G vagy TO szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Losy80

2020. május 28.

A C-vitaminos es a szalicilsavval szérummal együtt használom este, reggel csak a C-vitaminossal tisztítas, tonizálás után.
Picit szoktam várni a nappali krémmel miután felkenem, mert szeretem érezni, ahogy kifeszesíti a bőröm. Hatásos kis csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Qwerty

2020. május 27.

Rajtam azért már lenne mit alkosson, de sajnos nem sikerült neki. Még a nagyítóval látható ráncocskákon se láttam semmi változást, pedig aztán toltam reggel és este. Csak annyit értem el, hogy ez a zselés állag még inkább szárított a bőrömön. Önmagában nem szívódik be se száraz, se nedves bőrön, csak rámszárad. Kis arckrémmel próbáltam kevergetni, úgy azért jobb volt, csak úgy sem ért semmit. Úgy tűnik az én száraz, zárt pórusú bőrömmel valahogy nem működik. Annyit vettem észre, hogy bár nem vagyok hajlamos pattanásokra és mitesszerekre, de amíg használtam még annyi se volt, mint egyébként. De ez minden.
Nekem ráadásul ez a pipettázós bénázás sem tartozik a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Nekem ráadásul ez a pipettázós bénázás sem tartozik a kedvenceim közé.

senskin

2020. május 27.

Ez a szérum egy csoda! Annyira jó, hogy nem hittem el komolyan! Simít, feszes lesz a bőr, egységesít, jó rá krémezni, sminkelni, mint egy primer és mint egy vasaló. :) Nagyon nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Boriskajuliska

2020. május 26.

Picit zselés állagú, színtelen szagtalan. A c vitaminos társa után használom és szépen feltölti a bőrömet. A pipettája valami rettenetes nem is értem, utazásra biztos nem merném vinni. Nem rossz de használtam már jobbat, viszont ezért az árért korrekt terméket kapunk. Nem bántam meg, hogy megvettem a BEAUTY GLAM szérumokat.

UP: Jöttem felpontozni! Szép kiegyensúlyozott lett a bőröm, a ráncok az éveimhez (50) képest nem túl mélyek számomra elfogadhatóak. Mivel a botox és társai nem jöhetnek szóba (baráti körben van plasztikai sebész és látom a függőségüket, az eredmény egy ponton túl kiábrándító) maradnak a szérumok és társai!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 26.

MesMess

2020. január 12.

Ez a harmadik szérum tőlük, amit használok. Ahogy foxfox is írta:nagyon jó ez is, kezelhető a kis üveg, amúgy meg cruelty free is és persze üvegből van, nemmműanyagból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

nangien

2019. december 21.

Ez egy nagyon kis kellemes és könnyen beszerezhető szérum, az én bőröm érzékeny, kis patikra, kipirosodásra és kiszáradásra hajlamos, de könnyen zsírosodik, a nehezebb termékeket nem bírja, tehát van baj. Ez a cucc nálam gyorsan beszívódik, a Hylamide SubQ Skinre váltottam, annál nekem könnyebb. Hatását tekintve szépen feltölti a bőrt, jól hidratál, ár-érték arányban szerintem nagyon rendben van, nyárra lehet visszatérek hozzá nappalra, ha a Hylamide túl nehéz lesz. Aki nem használ még szérumot, de kicsit okosítaná a rutinját, annak kipróbálásra ajánlom, mert Müllerben könnyen beszerezhető, és nem hiszem, hogy nagy csalódást tud okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

foxfox

2019. július 9.

Odavagyok érte! Érezhetően és láthatóan feltölti a bőrt, szemkörnyékre dupla rétegben használom és pár csepp elég az egész arcra. Stabil üvege és pipettája van, minimál szép összetevőkkel bír így bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

Bellatrix

2019. június 18.

Szép összetevőkkel, hamar felszívódik, nem ragacsos , és érezni a bőrfeszesítő hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Panthenol

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.