Beauty Glam

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Megküzd a száraz és fakó területekkel
  • Megköti és megőrzi a nedvességet a bőrben
  • Feszesebb és simább bőrt eredményez

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cicc1234

2021. július 1.

Tetszik ez az egyszerű, de nagyszerű összetevőlista. Szinte minden este használom enyhén benedvesített arcbőrre, nagyon könnyű így eloszlatni (2-3 cseppből így nedves bőrön még a nyakamra is dekoltázsomra is jut) és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

mariann.redai

2021. április 13.

Minden nap használom, tetszik hogy kevés az összetevője, nem egy bonyolult szérum de a célra pont megfelelő. Nekem úgy vált be, hogy bevizezem használata előtt az arcbőröm, mert úgy hidratál a legjobban. Ha száraz bőrre viszem fel, akkor még jobban szárít mert a bőrömből vonja el a vizet, ha viszont vízzel együtt viszem fel akkor nincs gond. BHA-s hámlasztás után tökéletes, viszont szoktam utána még egy réteg hidratáló krémet is használni az esti rutinomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

kockasfulu

2021. március 8.

Nagyon elégedett vagyok vele. Könnyed állagú szérum, gyorsan beszívódik. A hatása gyorsan érezhető. Illatát nem igazán érzem. Összehasonlításban sokkal hígabb, mint a TO-s.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Annavictoria84

2021. március 7.

Az ára megfelelő, de nem látok változást, én annak is örülök, hogy nem irritálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 7.

sztikke

2021. január 12.

Első hialuronsavas szérumom és nagyon szeretem. Olyan szérumot kerestem, amiben minél kevesebb az összetevő, hogy ne üssön ki. A többlépéses rutinomban a rózsavíz után szoktam használni, mondjuk én össze szoktam keverni a többi szérumommal az ujjaimon és úgy viszem fel, mert különben túl ragadós lenne önmagában. A C vitaminos szérummal együtt vettem még áprilisban és azóta is használom őket, még mindig nem fogytak el, mert nagyon könnyen terülnek és csak 1-1 cseppet szoktam használni belőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

honeybya

2020. december 22.

Nagyon szuper az ára, de nekem sajnos nem vált be, nagyon kevés volt a száraz bőrömnek, nem éreztem hogy különösebben hidratált volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Kise

2020. november 21.

A G&G HA rich helyett használom már jó ideje. Szerintem tud annyit, mint az említett szérum. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Ősszel, télen mindig küzdök az orrom környékén szárazsággal, de úgy ,hogy az alapozó konkrétan lepereg a bőrömről. Amióta hialuront is használok, alig van ilyen problémám. Ez a szérum könnyen beszerezhető, s a c- vitaminos tesójával együtt helye van a rutinomban. Reggel, este két csepp elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

habostorta

2020. november 19.

Nagyon szeretem. Amióta ezt használom, egyszer sem száradt ki a bőröm. Könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Este szoktam használni a márka szalicilsavas széruma után, reggel pedig a C-vitaminos szérumot kenem a hidratálóm alá. Soha nem volt még ilyen ragyogó és kiegyensúlyozott a bőröm. Már több mint egy hónapja használom, és még mindig félig tele van. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

abicicaaa

2020. szeptember 19.

Próbáltam mindenhogy. Keveset, sokat, nedves bőrre, vízes bőrre, száraz bőrre, krémmel keverve, fürdőszobai párában, normál páratartalmú szobában.
Sehogy sem működött. Ahelyett hogy hozzátett volna a bőröm nedvességtartalmához, csak elvonta azt is ami benne volt, ami nem a legjobb egy felszíni vízhiányos bőr esetében.
Persze, plusz pont, hogy illatmentes, alkohol sincs benne, olcsó, cf, csak beugrasz érte a Müllerbe és már viheted is.
De ezekre nem tudok kettő csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

De ezekre nem tudok kettő csillagot adni.

biondi

2020. július 4.

UPDATE: Rájöttem, hogy az én bőröm hogyan szereti ezt a legjobban: egy adag krémet az ujjammal a tenyeremre teszek, és egyetlen (!) csepp elég a szérumból, összekeverem a két tenyeremmel, és gyorsan felteszem az arcomra. (Lehet, hogy ezelőtt túl sokat tettem belőle, azért szárított.) Így megmarad a mattító hatás, de nagyon szépen ápol is, puha lesz tőle az arcbőröm. Sokkal egységesebb, szebb bőrképem van, mióta ezt használom. Most 4,5-est adnék neki, de csak azért mert nincs viszonyítási alapom, ez az első szérumom.

Én 3,5-est adnék neki igazából. Kettős érzésem van vele kapcsolatban. Ami pozitívum, hogy egységesebbé, feszesebbé teszi a bőrömet, talán mattít is, de ezt félig-meddig betudom a negatívum részének, vagyis hogy engem szárít. Próbáltam vizesen, nedvesen, szárazon, krém fölé és alá is kenni, de határozottan szárít, nem olyan hámlasztóan, inkább csak nem puhítja a bőrömet, sőt. Pattanásokat nem okoz. Olajjal keverve radírozás után elhasználom estékre, de az biztos, hogy tovább keresem a kedvenc szérumomat hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol