Beauty Glam

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesítő szérum

• Megküzd a száraz és fakó területekkel
  • Megköti és megőrzi a nedvességet a bőrben
  • Feszesebb és simább bőrt eredményez

reginababa10

2020. február 11.

Még csak 3 napja használom de egyszerűen én is imádom! Nagyon zsíros bőröm van sajnos de amióta ezt a szérumot használom (sminkalapnak is) sokkal lassabban zsírosodik/fénylik az arcbőröm. Pár másodperc alatt felszívódik. Kisimítja, puhítja a bőrt. Biztosan újravásárolom, sőt a C-vitaminos illetve a ránctalanítós szérumot is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

lzsoficim

2020. február 6.

Nekem égeti-marja a bőröm, nem bírom használni sajnos.
A C-vitaminos terméket imádom tőlük, de ez nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Nekem égeti-marja a bőröm, nem bírom használni sajnos.
A C-vitaminos terméket imádom tőlük, de ez nem jött be :(

szaszkoj

2020. február 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Egyszer láttam egy lányt a Müllerben a pénztárnál ezzel a termékkel, és mivel még egy-két hónappal később is piszkálta a fantáziámat, végül megvettem. Kicsit tartottam tőle, mert alapvetően kombinált, T-zónában erősen zsíros bőröm van. és féltem, hogy sok lesz, de egyáltalán nem volt az, felkenés után nagyon hamar beszívódik.
Én reggel-este használom, mióta elkezdetem, jóval kevésbé zsírosodik az arcom, illetve a finom vonalakat tényleg nagyon szépen feltölti, igaz, csak ideiglenesen. Ha reggel ezt is használom, az alapozóm / púderem sokkal kevésbé ül be a homlokom és számnál lévő mimikai ráncokba nap közben.
Esténként más szérumokkal (C-vitaminossal vagy niacinemidessel) szoktam keverni, szuperül megvan velük. Az állaga kicsit zselés-nyúlós, de egyébként vízszerű, illata egyáltalán nincs, legalább is én nem vettem észre. Az ára is nagyon jó.

Az első üvegcse végén járok most, és biztos, hogy újra fogom venni. (Az egyetlen panaszom, hogy a Müllerekben kicsit nehéz megtalálni, általában alsó poncra teszik :( )

Kiegészítés: Sokaknál láttam, hogy eleinte szárította őket ez a szérum, de ha vizes / nedves arcra vitték fel, csodákat művelt. Gondoltam, a csoda nekem sem ártana, így egyszer megpróbáltam nedves arcra felvinni, hátha még jobban hat majd. Nem tudom, hogy mi történt, de olyan száraz még soha nem lett az arcom, mint amikor nedves arcra vittem fel hialuronsavat. Mint fent már írtam, nincs száraz bőröm, és még csak nem is érzékeny, ritkán szokta bármi kiszárítani, de a nedves arc + hialuronsav kombónak sikerült. Biztos, hogy nem a lemosóm volt a hibás, mert azt már régóta használom, sosem csinált még ilyet.
Szóval én nem ajánlanám a nedves arcra felvitelt, de akinek száraz arcra nem jött be, esetleg próbálja meg :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

FloraF

2020. február 1.

Nagyon jó termék, különösen, hogy tényleg csak a lényeges összetevőket tartalmazza. Szépen feltölti és hidratálja a bőrt! Enyhén nedves bőrön, arckrém alá tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

MesMess

2020. január 12.

A C vitaminos mellett ezt is kipróbáltam. Nagyon jó, nem tünteti el a ráncaimat, de fiatalosabb tőle a bőröm, kicsit mintha ellazítaná, feltöltené valahogy. Érzetre is nagyon tetszik, vizes, gyosran eltűnő( szerencsére, mert nem bírok szinte semmit az arcomra kenni; sajnos, emiatt sminkelni sem szoktam.) nekem ez csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

iifenopy

2020. január 8.

Egyszerű, szép összetevők. Nem vettem észre elképesztő hatást de ha használom akkor nem húzódik vagy száraz az arcom. Kombinálva használom hidratáló krémmel és más szérumokkal. Könnyen beszívódik. Mivel a hyaluronsav rengeteg vizet köt meg van hogy felkenés után még bevizezem az arcom és bemasszírozom amíg beszívja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Irudi

2020. január 8.

Az itteni vélemények után vettem egyet.

Eleinte kicsit furcsa volt a nyúlós állaga, de már sikerül pont a kellő mennyiséget kicsppenteni belőle.

Őszintén szólva az első pár használat után úgy voltam vele, hogy nem nekem való ez a termék, mert nagyon kiszárította az arcomat.
Aztán teljesen véletlenül valahol szembejött velem egy másik, hialuronos termékkel kapcsolatban, hogy vizes bőrre/vizes kézzel kell felvinni, gondoltam, kipróbálom ezzel is.
És láss csodát! Nem szárított többet, hanem hozta a várt (lentebb is leírt) hatást!
Én is azt érzem, mint amit lentebb írtak, hogy annyira puha és egyenletes lett az arcbőröm, hogy alig bírom ki, hogy ne tapogassam, annyira jó az érintése.
Lehet, hogy furán fog hangzani, de amióta használom, radírozni sem kellett az arcomat, pedig előtte nagyon hámlott, a 3. napon, már muszáj volt radíroznom.
Nyakra és dekoltázsra még nem használom, de lehet, hogy oda is kiterjesztem majd a használatát.

Az meg külön pluszpont, hogy amikor a Müllerben vettem, ajándék fátyolmaszkot is adtak hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Az itteni vélemények után vettem egyet.

Qwerty

2019. december 20.

40 éves koromig nem kentem a fejem semmivel, eszembe se jutott, azt hiszem szerencsém is volt, nem volt baj a bőrömmel. Mostanában sincs semmi látványos problémája azon túl, hogy öregszem (meg amit átmenetileg okoztam különböző krémekkel való kísérletezés közben). Télen szárazabb és jobban igényli a hidratálást és már egy kis "rátöltés" sem árt. Ezt a kis szérumot itteni vélemények alapján szereztem be a "szipirtyó starter kit" részeként. Drágábbat nem mertem venni, eddigi tapasztalatok alapján a drága kence kb. pont ugyanakkora valószínűséggel végzi kukában, mint egy olcsóbb.
Egyelőre meg vagyok elégedve, heti 2-3 használat mellett is láthatóan szebb, egységesebb, simább a képem. Többször nincs is türelmem végigcsinálni a tisztítás-tonik-szérum-bármilyenkrém műsort, meg nem is merem folyamatosan dózerolni a bőröm mindenfélével.
Mindenképp 5 csillag, amire vettem azt tökéletesen teljesíti, ha esetleg hosszabb időre elmarad nem lesz hirtelen rosszabb állapotban a fejem, pattanást, égést, viszketést nem okozott. Nagyon rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

Silvi

2019. október 23.

Valahogy nagyon szép és sima lesz tőle az arcbőröm, nem hidratál különösebben, de hiszen ez egy szérum,szóval nem várhatom tőle.
Ára szuper, fél évig elég,de én nyakra és dekoltázsra is használom,Müllerben vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Jeazy21

2019. szeptember 23.

Random vásárlás volt. Amúgy is hidratálót kerestem, megláttam, elolvastam az összetevőit, kellemesen meglepődtem, milyen szép az inci az árhoz képest.
Namármost nem tudom mennyi hialuronsav van benne, de ugyebár az nedvességet von magához, így tudja feltölteni a bőrt, ha kívülről történik ez - tehát a környezetből. Így erre különösen ügyelek, még nedves arcbőrre viszem fel, párás környezetben (fürdőszoba fürdés után) ; mégse érzem hogy hidratálna, talán még kicsit szárazabbnak is érzem az arcom, pedig inkább zsírosabb/kombinált típusú vagyok, nem különösebben dehidratált.
Nem tudom én csinálok - e valamit rosszul, még tesztelem. :D Ezen kívül pattanásokat nem okoz, egyébként kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol