Beauty Glam

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Megküzd a száraz és fakó területekkel
  • Megköti és megőrzi a nedvességet a bőrben
  • Feszesebb és simább bőrt eredményez

sztikke

2021. január 12.

Első hialuronsavas szérumom és nagyon szeretem. Olyan szérumot kerestem, amiben minél kevesebb az összetevő, hogy ne üssön ki. A többlépéses rutinomban a rózsavíz után szoktam használni, mondjuk én össze szoktam keverni a többi szérumommal az ujjaimon és úgy viszem fel, mert különben túl ragadós lenne önmagában. A C vitaminos szérummal együtt vettem még áprilisban és azóta is használom őket, még mindig nem fogytak el, mert nagyon könnyen terülnek és csak 1-1 cseppet szoktam használni belőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

honeybya

2020. december 22.

Nagyon szuper az ára, de nekem sajnos nem vált be, nagyon kevés volt a száraz bőrömnek, nem éreztem hogy különösebben hidratált volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Kise

2020. november 21.

A G&G HA rich helyett használom már jó ideje. Szerintem tud annyit, mint az említett szérum. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Ősszel, télen mindig küzdök az orrom környékén szárazsággal, de úgy ,hogy az alapozó konkrétan lepereg a bőrömről. Amióta hialuront is használok, alig van ilyen problémám. Ez a szérum könnyen beszerezhető, s a c- vitaminos tesójával együtt helye van a rutinomban. Reggel, este két csepp elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 21.

habostorta

2020. november 19.

Nagyon szeretem. Amióta ezt használom, egyszer sem száradt ki a bőröm. Könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget. Este szoktam használni a márka szalicilsavas széruma után, reggel pedig a C-vitaminos szérumot kenem a hidratálóm alá. Soha nem volt még ilyen ragyogó és kiegyensúlyozott a bőröm. Már több mint egy hónapja használom, és még mindig félig tele van. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 19.

abicicaaa

2020. szeptember 19.

Próbáltam mindenhogy. Keveset, sokat, nedves bőrre, vízes bőrre, száraz bőrre, krémmel keverve, fürdőszobai párában, normál páratartalmú szobában.
Sehogy sem működött. Ahelyett hogy hozzátett volna a bőröm nedvességtartalmához, csak elvonta azt is ami benne volt, ami nem a legjobb egy felszíni vízhiányos bőr esetében.
Persze, plusz pont, hogy illatmentes, alkohol sincs benne, olcsó, cf, csak beugrasz érte a Müllerbe és már viheted is.
De ezekre nem tudok kettő csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

De ezekre nem tudok kettő csillagot adni.

biondi

2020. július 4.

UPDATE: Rájöttem, hogy az én bőröm hogyan szereti ezt a legjobban: egy adag krémet az ujjammal a tenyeremre teszek, és egyetlen (!) csepp elég a szérumból, összekeverem a két tenyeremmel, és gyorsan felteszem az arcomra. (Lehet, hogy ezelőtt túl sokat tettem belőle, azért szárított.) Így megmarad a mattító hatás, de nagyon szépen ápol is, puha lesz tőle az arcbőröm. Sokkal egységesebb, szebb bőrképem van, mióta ezt használom. Most 4,5-est adnék neki, de csak azért mert nincs viszonyítási alapom, ez az első szérumom.

Én 3,5-est adnék neki igazából. Kettős érzésem van vele kapcsolatban. Ami pozitívum, hogy egységesebbé, feszesebbé teszi a bőrömet, talán mattít is, de ezt félig-meddig betudom a negatívum részének, vagyis hogy engem szárít. Próbáltam vizesen, nedvesen, szárazon, krém fölé és alá is kenni, de határozottan szárít, nem olyan hámlasztóan, inkább csak nem puhítja a bőrömet, sőt. Pattanásokat nem okoz. Olajjal keverve radírozás után elhasználom estékre, de az biztos, hogy tovább keresem a kedvenc szérumomat hasonló árkategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

La-Fee

2020. május 14.

Elégedett vagyok ezzel a szérummal, tiszta és hatékony. Ultrahangos arckezelésnél is használom, de akár krémbe is csepegtetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

samelike

2020. április 27.

Most fogyott el, biztosan újra fogom venni. Plusz ápolás az arcbőrnek, naponta kétszer használtam hidratáló alá. Töltött arc, ápolt megjelenés, szuper ár. Én száraz bőrre használtam mindig, nem okozott szárazságot sem irritációt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

ezustbarack

2020. április 23.

Nekem most gyógyszer miatt száraz a bőröm, nem kombinált, és múltkor valahogyan sebesre hámlott az államon lévő terület, ez a kis csoda viszont néhány nap alatt helyrepofozta az egészet. Szerintem amúgy is jó cucc, mondjuk talán mindennapos használatra nem ajánlanám, nekem kicsi pattanásaim lesznek tőle, de ezt leszámítva elégedett vagyok vele, valóban hozza amit ígér, és tetszik hogy szinte semmi felesleges anyag nincsen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pont

2020. április 17.

én nem vagyok tőle elájulva. használat után puhább lesz a bőröm, ez tény, de ez csak felszíni, átmeneti hatás. nem irritál, nem szárít, de olyan semmilyennek érzem, ha elfelejtem, egyáltalán nem hiányzik. plusz nekem ez a vizes bőrre felkenegtés se annyira kényelmes. mondjuk legalább nem volt drága, elhasználgatom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol