Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillus, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Hajformázók

nta2

2014. július 31.

Kipróbáltam, de nem vált be, maradok a Wella-nál. Ragacsos lesz tőle a hajam, kifésüléskor darabokban hullik belőle és nincs természetes tartása sem azáltal, hozzáérni nem lehet, mert mintha ecsetszőrt tapogatnál, olyan érzete lesz a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

missmarple

2014. július 3.

Nekem a kék van meg. Sürgősen kellett keresnem egyet és megvettem a legolcsóbbat a boltban, hátha beválik. És bevált. Kellemes az illata, jól tart, nem kócol, nem keményszik meg és kifésülve olyan a haj, mint használat előtt. Nekem abszolút nyertes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

szepjulia

2014. június 7.

Tesztelés alatt van, a lilát vettem meg de egyelőre nem igazán nyerte el a tetszésem. Valamiért nagyon hamar zsírosítja a hajam, még a frissen mosottat is, ráfújom és úgy néz ki, mintha 3 napja nem mostam volna meg. Épp ezért nem szívesen használom.
Még adok neki esélyt, de egyelőre nem kedvencem.

Update:
Az esélyt megkapta, de azzal együtt kb 0-t adnék neki szívem szerint. Fura ragacsos lesz tőle a hajam közben pedig nagyon durva tapintású és persze az elmaradhatatlan zsíros érzés. Rosszul tettem, hogy taft minőséget vártam, de nagyot kellett csalódnom. Újra többé nem venném, hiába csak 400 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

Még adok neki esélyt, de egyelőre nem kedvencem.

Update:

itsmeyalucas

2014. május 13.

Szeretem, jól fog, és az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Szeretem, jól fog, és az illata is jó.

Kata lizator

2013. november 6.

Én is a kéket vettem, és meg vagyok vele elégedve. Az előttem szólókkal egyetértek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

miss

2013. április 27.

Kellemesen csalódtam, mert ezt a márkát nagyon nem szeretem, de nem volt más, úgyhogy gyorsan ezt tudtam csak venni, de azóta is csak ezt használom. Nagyon jó tartást ad a hajnak, egész nap, az illata kellemes, nem ragacsos. (én a szőke hajra valót használtam) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

Mirmur

2013. március 28.

A kéket próbáltam ki, ha jól emlékszem, közepes vagy gyenge erősségű. Tetszett, hogy nem lett tőle betonkemény a hajam, csak rugalmasságot és tartást adott, könnyen ki is lehet fésülni. Ha a mostaniak elfogynak, lehet hogy veszek is egyet. Addig is megelőlegezem neki az 5-öst.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Vitaminok: Panthenol