Beauty UK

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ashley216, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3190 Ft

Kontúrozd az arcod a Beauty UK új kontúr palettájával! 3 krémes árnyalat melyek tökéletesen illeszkednek a bőröd textúrájához így biztosítva a természetes összehatást.

Ár: 3190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

e.luca

2015. szeptember 14.

Kontúrozás a kedvenc lépésem a sminkelésben, ezért nagyon megörültem, hogy drogáriás áron találtam egy krémes palettát, mert ez elég ritka, ráadásul a youtuberól ismert Pixiwoo is ajánlotta. Valóban kicsit nehéz vele dolgozni, én a legsötétebb, árnyékoló színt egy ferde ecsettel szoktam felvinni (van, hogy a világosabb, bronzosabbat is). A highlighternek szánt színt viszont szinte soha nem használom, nehéz eloszlatni és a színe sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

ashley216

2015. augusztus 14.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá,tetszettek a színek,a leírás,az ára... Mondom ennyiért nem drága,kipróbálom hátha beválik. Mikor hozta a postás örültem mint majom a farkának. A csomagolása elég szép,de,hogy semmire sem jó az is biztos.Nagyon nagyon halvány,szinte alig látszódik,ha idegesen beletuszkolom az ujjamat,még akkor sem vesz fel egy kis színt se... Botrányos. Próbáltam ecsettel,ujjal,de sehogy sem olyan amilyennek kellene lennie. Gyenge 2 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

erika0325

2015. augusztus 14.

Régóta szerettem volna egy ilyen kontúrozó palettát, de vagy nagyon drága, vagy nagyon csúnya az INCI, így amikor megláttam ezt a kifizethető palettát, azonnal megvettem. Szeretem, könnyű az állaga, így nem nehéz vele dolgozni, a színek tökéletesek, és fixálással tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.