Beautyblender

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kessi91, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Sminkszivacs a verejték és az olajos fény felitatására.

A blotterazzi sminkszivaccsal napközben is frissen és szépen tarthatod a sminked. Alkalmas az olajos fény és a verejték felitatására. Hasonlóan működik, mint a verejték itató papír, csak ezt többször is használhatod, nem kell eldobni. Egy nagyon szép tartóban van, melynek egyik oldalán tükör is található, így könnyebb felfrissíteni az arcod. A tartóban két szivacsot találsz, melynek anyaga megegyezik az eredeti Beautyblender anyagával, csak ez a szivacs nem gömbölyű, hanem lapos. Formája viszont szintén íves csepp alakú, így a nehezen elérhető hajlatokba is szépen bele simul.

A Beautyblender Classic sminkszivaccsal ellentétben ezt szárazon kell használni, majd a Solid vagy a folyékony tisztítóval tisztítani.

Oila

2018. június 14.

Megrendeltem én is. Kicsit mosolyogtam azo, hogy vajon érdemes-e minden használat után kimosni...... ha belegondolok, aki papírzsepivel itatja fel a felesleges olajat a T zónából, az vajon ugyanazt a papírzsepit használja egy hétig? Akkor is, ha már mindenütt olajos? Elvárható, hogy egy olajjal teljesen átitatódott tárgy a végtelenségig felszívjon még olajat a bőrről? Arról nem is beszélve, hogy igazi baktériumtelep egy hetekig-hónapokig ki nem mosott szivacs.

Az én véleményem,l hogy ez a kis tárgy, bár irreálisan túlárazott, int valahol minden beautyblender termék, azért mégis szerethető, és teszi szépen a dolgát. Hosszabb távon valószínűleg gazdaságosabb, mint napi sok-sok felszívó lapocskát elhasználni, de szerintem alapvetően fontos, hogy minden nap hazaérve kimossuk a szivacsot, és amíg az szárad, a másikat használjuk (bár nyáron, amikor leginkább hasznos ez a kis holmi, szerintem nagyon gyorsan megszárad, akár váltani is lehet napközben a másik szivacsra, hoyg még higiénikusabb legyen a használat, és ha este kimossuk, reggelre száraz lesz.

Nem tudom, hogy újra fogom-e venni, ez nagymértékben függ attól, hogy mennyire bizonyul tartósnak, de ha mondjuk egy évet kibírna, akkor gondolkodás nélkül újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

kessi91

2016. március 15.

Update:
Hát amennyire imádtam az elején, nem gondoltam volna, hogy ott fog porosodni a sminkes dobozkámban, de ez a helyzet. Lusta vagyok egyszerűen bedobni és vinni magammal, ha nagyon átfényesedem inkább zsepi után nyúlok, furcsa.. Pedig amúgy praktikus a tégelye, van benne kis tükör, valahogy mégis mindig itthon marad. Lehet felteszem majd az eladók közé, hátha zsírosabb bőrűeknek ideálisabb.

Igazából beautyblendert rendeltem, de aztán megláttam őt is. Mióta abbahagytam a gyógyszert, sajnos rám is érvényes lett a T-vonalas fényesedés, ami leginkább a homlokomon látszik. Próbáltam mindenféle mattító kendőket, de semmit nem értek, általában maradt a zsepi...:D
Úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt és mondom a tapasztalatokat:

- nagyon praktikus kis doboza van, szuper tükörrel
- két darab van benne, de én egyelőre csak az egyiket használom
- egy-két rányomással tényleg eltünteti az olajos foltokat!

Én egyáltalán nem bántam meg, mindennap előkapom egyszer-kétszer. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de én szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Update:

Úgy voltam vele, hogy adok neki egy esélyt és mondom a tapasztalatokat:

- nagyon praktikus kis doboza van, szuper tükörrel
- két darab van benne, de én egyelőre csak az egyiket használom
- egy-két rányomással tényleg eltünteti az olajos foltokat!

Trixi

Korcsoport: >54
2015. október 19.

A tartója 5-ös, tükrös, praktikus, 2 szivaccsal, alul szellőzővel. Érkezik hozzá egy kis szivacsmosó-folyadék minta is, még nem próbáltam, de gyanúm szerint a sima samponos mosás is megfelelő lehet. Halogattam a véleményírást, mert annyira nem szeretném lehúzni, cuki is, meg drága is volt. Sajnos azonban hajlok arra, hogy valójában sokat nem ér. A mattító-papírozást én személy szerint nem kedvelem, bár mindig van nálam, és időnként használom is, helyzettől függ, általában 3-4 papír szükséges egyszerre, mivel T-vonalban igencsak olajos bőrű vagyok. Macerás, és nem túl hatékony. Nagyon bíztam a blotterazziban. Hát ha működne, jó is lenne. Sokkal praktikusabb a kis szivaccsal átpaskolni a T-vonalat, finomabb az érintése is a bőrön, és jobban fel is tud simulni a görbületekre, de sajnos nekem szinte semennyire sem mattít. Illetve, ha jó alaposan lemattítom a bőröm reggel, akkor eleve jobban bírja, és olyankor mintha a blotterazzi is jobban mattítaná. Ha viszont zsírosabb az alap, a kis szivacs sem ér sokat. Talán érdemes minden használat után kimosni, akkor hatásosabb? Kiváncsi vagyok, másoknál hogy működik. Nekem inkább a csalódás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 19.