Beautyblender

Ár:   $ 20   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   $ 20
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

Buborékos sminkszivacs a BeautyBlender 15. évfordulójára, mely teljesen latexmentes, elasztikus nyílt-cellás formulájának köszönhetően nem szívja magába az adott sminkterméket.

Massacre

2021. június 13.

Ez a harmadik beautyblenderem de eddig ezzel vagyok megelégedve a legjobban. Volt már a zöld (Chill) és az eredeti rózsaszín változat, de ezt valahogy sokkal puhábbnak érzem. Nem foszlik, nekem a Real Techniques narancssárga szivacsánál sokkal jobban bírja a gyűrődést, a vizet is nagyon jól magába szívja, ki is tudom csavarni úgy, hogy kellemes érzetet adjon és ne folyjon belőle a víz. Vettem hozzá egy blendertisztító folyadékot a márkától, nagyon jól bevált az is, minden alapozófoltot egyből eltávolít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.