Beautyblender

Ár:   €19.90   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditviktoria, Módosítva: 2017. február 6.

Ár:   €19.90
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A Beautyblender liner.designer a legújabb sminkeszköz, mely segít a gyönyörű sminkvonalak elkészítésében. Segítségével szimmetrikus és egyenes vonalat húzhatsz a szemed vagy a szád köré is. A liner.designert könnyű használni, egyszerűen és biztos kézzel alakíthatod ki kedvenc sminkedet!   Tökéletesen használható szemceruzához, szemhéjtushoz, géles tusokhoz, szájkontúr ceruzához, de segít meghúzni a vizesen használt szemhéjporos vonalat is.

liner.designer-nek egyenes a széle, rugalmas anyaga a bőrön marad, mikor felhelyezed.  Az elegáns, kompakt tartóba helyezheted, melyben egy nagyítós tükör van és egy tapadó koronggal még rögzítheted is a fürdőszobában.

A liner.designer segítségedre lesz, hogy biztos kézzel húzd meg a vonalat a szemed körül. A sminkeszköz háromszög alakú, az egyik oldala teljesen egyenes, a másik kettő íves. Az eszköz alkalmazásával szimmetrikus és egyenes vonalat tudsz húzni a kívánt arcfelületre.

souzanna

2017. szeptember 1.

Be kell vallanom a sminkelésben a szemem festése a mumus, rettegtem cicaszemet festeni, mert egyszerűen vagy sikerült, vagy nem, és ha sikerült is akkor se volt biztos, hogy a két szemem ugyanolyan lett :D

A celluxos megoldás elrettentett, de abban se nagyon hittem, hogy ezzel a kis izével bármi sikerem lesz, de hát a szükség nagy úr, szóval megrendeltem a liner.designer pro-t.

Az eszköz puha, elasztikus anyagból készült, kézben melengetve tényleg szépen feltapad az arcra. A szemfestéket könnyű felkenni, a cicaszemeket pedig elsőre sikerült tökéletesre elkészítenem. Kicsit hihetetlen, de tényleg.
Eleinte macerás, viszont kis gyakorlással már pikk pakk megy.
Használom még arra is, hogy a szemhéjamat óvjam attól, hogy a szempillaspirál összemaszatolja, akkor is tökéletes.
Egyébként a "tok", amiben található tartalmaz egy nagyítós tükröt is, az is hasznos (bár már olyan mértékben nagyít, hogy inkább nem is használom :D)

Fura, hogy ezt mondom, de már elképzelni se tudnám a sminkelést nélküle. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Eleinte macerás, viszont kis gyakorlással már pikk pakk megy.

juditviktoria

2017. február 6.

Sajnos sokszor nem biztos a kéz tartásom,mert remeg a kezem és nem mindig sikerült elsőre szimmetrikus,szép tus vonalat húzni.
Ilyenkor a ragasztót szoktam még előszeretettel használni sablonként,de az meg amikor le szedtem,jött vele a korrektor is :/
Aztán meg láttam a Müllerben ezt a terméket és adtam magunknak egy esélyt.
Jó döntés volt mert hatalmas segítség a tus vonal elkészítésénél,így még akkor is tudok szép vonalat húzni amikor kapkodva sietnék,hiszen tuti egyenes és szép lesz mind két oldalon :) Én a magam részéről csak ajánlani tudom,nagyon jó kis segéd eszköz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Aztán meg láttam a Müllerben ezt a terméket és adtam magunknak egy esélyt.