bebe Young Care

Ár:   695 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segítségével tökéletesen eltávolítható a vízálló smink is. Ápoló olaj tartalma miatt a száraz vagy érzékeny bőrt kíméletesen tisztítja.

Mano1234

2018. december 18.

Utazáskor vagy amikor gyors megoldás kell nagyon szeretem. A kendők mérete pont jó, az anyaga elég vastag és kellőképpen nedves,a vízálló sminket azért nem hozza le maradéktalanul. Hagy egy olajos érzetet közvetlen lemosás után, de pár perc és beszívja a bőröm. A vége felé már kicsit szárazabb lesz, de nem szárad ki teljesen.
Minden nap nem használnám, de alkalmanként teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Minden nap nem használnám, de alkalmanként teljesen megfelel.

Sisszy

2017. április 18.

Jól bevásároltam ebből a törlőkendőből, kettő volt összecsomagolva. Ha még annyira jó lenne nem bánnám, na de így... A kendő méretével még nincs is baj, de az anyaga számomra borzalmasan dörzsölős. Az elején még nem is vettem észre, de pár törlés után már irritál. Az illatával nincs bajom, nagyjából le is hozza a sminket, de tényleg csak akkor használom, ha muszáj. Utazáskor pl hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

brigitta112

2017. március 21.

Ausztriában vásároltam, a mindennapi egyszerű sminket szépen lehozza, a szem igényel plusz tisztítást, de kellően nedves és ami a legjobban tetszik, hogy elég nagy és erős a kendő, nem szakad el és az illata is finom. Én elégedett vagyok vele, eddig ez a legjobb amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

nora.szorenyi

2016. december 1.

Jól lehoz mindent/hirdatálásra is jó, de nekem nem jött be hogy olajos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Jól lehoz mindent/hirdatálásra is jó, de nekem nem jött be hogy olajos.

NoraVarga

2016. október 19.

Nekem is eddig a legjobban ez vált be. Nem drága, nem irritál, jól leszedi a sminket és finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Bebek

2016. április 21.

Soha nem veszek ilyesmit , ezt csak hirtelen felindulásból dobtam a kosárba. Hát nem tudom... nagyságra megfelel, lehetne picit nedvesebb, de azzal sincs különösebb gond. Nem hagy ragacsos érzést használat után. DE: nem hozza le a sminket. Én a szememre nem próbáltam, mert nem nézem ki belőle, hogy azt leszedi. Na, de az alapozót sem. Nagy részét valóban eltávolítja, kb 85 %-át, de használata után mindenképp át kell törölni az arcot mással is. Így meg nem sok értelme van az egész kendőcske témának. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Szixooo

2015. október 2.

Altalaban nem szoktam ilyesmit hasznalni, de most hogy repulovel utaztam es a szokottnal is jobban kellett figyelni a helytakarekossagra, igy beruhaztam egy csomagra.
A kendok eleg nedvesek, es az osszetevok sem irritalnak. A csomagolas jol visszazarhato, igy nem szarad ki a csomag egy konnyen. A sminket (nem vizallot!) nem hozza le rendesen, foleg a szempillaspirallal akad gondja. Mivel utana arcot is mosok, ez nem lenne nagy problema, de a kendok olyan durva anyagbol vannak, hogy faj a szemem korul a bor hasznalat utan.
Kar, mert egyebkent jo termek lenne, csak keszulne valami finomabb anyagbol, nem pedig lopokrocbol. A Balea jo puha volt, viszont olyan szaraz, mint a sivatag... ossze kellene a kettot kombinalni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

f.eniko

2015. július 20.

Nekem bevált ez a kendő. Szépen eltávolítja a sminket és nem irritálja az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

juditkaa70

2015. július 19.

Nagyon hatékony sminkeltávolító,mondhatnám azt,hogy még a Nivea terméktől is jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Pacsi

2015. március 20.

Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Csak ajánlani tudom :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak