bebe Young Care

Ár:   349 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Extra cserepes ajkakra.

teoteha

2019. február 26.

Hidratál, szagtalan, színtelen, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratál, szagtalan, színtelen, tökéletes.

wildrose

2019. február 5.

Közepesen zsíros érzetet hagyó ajakápoló, picit csúszkál is, de elég jól beszívódik, és egész jól ápol. Szeretem, hogy illatmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

csemezb

2018. július 4.

Az állaga elég sűrű, a rózsaszín társával ellentétben. Szerintem már szinte túl sűrű. Hiába kenem vékonyan, valahogy mindig sok kerül az ajkaimra és mintha össze akarna ragadni. Egész jól hidratál. Ha a rózsaszín társa négy csillagot kapott, akkor ő hármat fog kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Nem rossz az ajakápolók között.... de én még mindig keresem az igazit:D:D:D Elég sűrű, jól hidratál, csak nagyon nehezen szívódik be. Illata nincsen, ez kifejezetten tetszik, és sok termék van a csomagolásban. Hát nem veszem újra az biztos... de elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Nikolaj

2018. január 18.

Régen használtam, tetszett, de nem jutottam a végére, mert útközben kipróbáltam mást is. Nem hidratált különösebben és az illatára sem emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

nicolekitti

2017. november 7.

Most, hogy jön az ősz és sokat fúj a szél, nagyon kiszáradt és cserepesedett az ajkam. Néztem a Neutrogena és egy saját márkásat, aztán végülis mivel ennek az ára a kettő között volt, gondoltam egy próbát teszek, ha már a leírása szimpatikus volt.
Szinte egy nap alatt helyre is hozott teljesen, nagyon kellemes érzés mikor fent van, eléggé sűrűn használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Vivi22

2017. október 6.

Kedvenc, főleg a hidegebb időszakban. Gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Kedvenc, főleg a hidegebb időszakban. Gyorsan beszívódik, intenzíven hidratál.

vivienalbertina

2017. augusztus 26.

Többször újravettem már ezt a terméket. Nagyon gyorsan kicserepesedik a szám, de ahogy bekenem ezzel az ajakápolóval, rögtön visszanyeri a puhaságát. Elég sokáig elég. Télen, ősszel naponta többször, a többi évszakban heti párszor használom. Nekem jobban bevált, mint a labello!! Rúzsozás előtt fél órával bekenem az ajkaimat, majd közvetlenül a rúzs felvitele előtt letörlöm a maradék zsírt, amit nem szívott be az ajkam :) Tehát én rúzsalapnak is ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

zadora

2017. augusztus 1.

A szőlőzsírok közül ez jött be a legjobban. Mind márkák közül, mind a márkán belül. Fogmosás után használom. Nem szeretem, ha éjszaka csuccsog a szám a zsíros ajakápolóktól. Ezt kellemes használni. Reggelre eltűnik és csak a puha ajkakat hagyja hátra. Akár matt rúzsozásra is készen állok.
Nekem a téli cserepes ajkakra nem jött be. Ha eldurvul a helyzet, Carmex kell..(Az utóbbi a fogmosás utáni dilimhez soknak bizonyult, ezért használom ezt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

poplacsek

2017. augusztus 1.

Az első 10 alkalommal hatásos, de utána megszokta az ajkam és mintha csak bevizeztem volna. A hosszan tartó hatás meg elmaradt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag