bebe Young Care

Ár:   349 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,9 g
Kategória:   Ajakápolók

Extra cserepes ajkakra.

Isla

2021. június 30.

Kicsit keményebb és semmilyen tekintetben nem ér fel a classic testvér kvalitásaihoz, de mindenképp ki akartam próbálni - gondoltam nem tévedhetek vele nagyot. Azért többet nem erőltettem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

anile

2021. május 30.

Tizennéhány éve ez volt a kedvenc ajakápolóm. Akkoriban nem foglalkoztam az összetevő listával, annyit tudtam, hogy viszonylag olcsó és szépen teszi a dolgát. Mindig rendberakta az ajkaimat, akármennyire voltak kiszáradva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

KisHeni

2021. április 26.

Jajj de sajnálom, hogy nem gyártják már :((( pedig annyira nagyon jó ajakbalzsam volt ez. Mikor 1 éve kivonták a forgalomból akkor én még 250ft-ért bespájzoltam belőle. Még szerencse, hogy a klasszik tesóját lehet kapni. Krémes, finom illatú balzsam, nagyon jól ápol és megvédi az ajkaimat a kiszáradástól a legnagyobb téli fagyos, szeles hideg időben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

nikiii.*

2020. november 2.

Lassan ajakápoló mesterré avatom magam, mert gyakorlatilag szinte az összes terméket kipróbáltam már, ami drogériás viszonylatban elérhető. Mivel tavasszal valahogy jó néhány különböző márkájú példányom elkeveredett, és őszre meglettek, bőven volt viszonyítási alapom, és ez vált be a legjobban. Ha stresszes vagyok, hajlamos vagyok az ajkaimat harapdálni, emellett az ősz és a folytonos maszkviselés is odáig vezetett, hogy konkrétan fehérre és cserepesre voltak száradva az ajkaim, és rákentem mindent, amit itthon találtam. Az amúgy általában jól bevált Carmex és a többi krémmánián agyondicsért termék sem segített, amikor egyszer csak előmászott ez a csoda az egyik táskámból, és egy nap alatt rendbe tett mindent. Nem kell folyton újrakenegetni, mert nem szárít hosszútávon, nekem nagyon kényelmes viselni, nem ragad és csodaszépen gyógyít. A gyógyszerszaga néhányaknak talán elrettentő lehet, emellett pedig engem kiborít, hogy van benne alkohol, de igazság szerint nem érzem. Ez az egyetlen Alcohol Denat-ot tartalmazó termék, ami nem szárítja ki a bőrömet - remélem, hosszútávon is beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Bubus06

2020. május 21.

Jól ápol, és krémes, de sajnos a Bebe a Johnson & Johnson tulajdonában van, akik állatkísérletekkel tesztelnek, úgyhogy muszáj leszek lehúzni..Bár tudtam volna, mikor megvettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

teoteha

2019. február 26.

Hidratál, szagtalan, színtelen, tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratál, szagtalan, színtelen, tökéletes.

wildrose

2019. február 5.

Közepesen zsíros érzetet hagyó ajakápoló, picit csúszkál is, de elég jól beszívódik, és egész jól ápol. Szeretem, hogy illatmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

csemezb

2018. július 4.

Az állaga elég sűrű, a rózsaszín társával ellentétben. Szerintem már szinte túl sűrű. Hiába kenem vékonyan, valahogy mindig sok kerül az ajkaimra és mintha össze akarna ragadni. Egész jól hidratál. Ha a rózsaszín társa négy csillagot kapott, akkor ő hármat fog kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Nem rossz az ajakápolók között.... de én még mindig keresem az igazit:D:D:D Elég sűrű, jól hidratál, csak nagyon nehezen szívódik be. Illata nincsen, ez kifejezetten tetszik, és sok termék van a csomagolásban. Hát nem veszem újra az biztos... de elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Nikolaj

2018. január 18.

Régen használtam, tetszett, de nem jutottam a végére, mert útközben kipróbáltam mást is. Nem hidratált különösebben és az illatára sem emlékszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag