bebe Young Care

Ár:   450 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 15.

Kategória:   Testápolók

Bebe gyengéd krém fiatal bőrre

Limitált kiadás

Bebe gyengéden ápoló krém kifejezetten a fiatal, érzékeny bőr kezelésére és védelmére.

nicolekitti

2019. május 25.

A Müllerben vettem még tavaly év végén, nagyon örültem neki mikor megláttam, rögtön kétféle mintásat vettem.
Illatra és állagra szerintem olyan mint a Nivea fémdobozos krémje. Mikor a nátha miatt kidörzsölődik az orrom, arra szoktam használni, a Niveával elllentétben sosem csíp, nagyon szeretem, és mindig jó lesz a kedvem, amikor meglátom rajta Hello Kitty-t.
Az ára is nagyon baráti volt, nekem sokáig elég, pedig nem olyan nagy a tégelye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

w411f10wer

2018. március 26.

Ajándékba kaptam, de csak arra várok, hogy végre elhasználjam... Nagyon zsíros a krém, egy örökkévalóság, mire beszívja a bőröm (ha egyeltalán megteszi), a körömágyamat szoktam vele hidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

hnikolett

2017. február 12.

Meg Nemetorszagban vettem, dm-ben volt ott a
mini utazos dolgoknal. Hatalmas hello kitty gyujto vagyok, imadok mindent, ugyhogy egyertelmu volt, hogy jon velem haza. Tipikus kek nivea illata, allaga es hatasa van:) imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Meg Nemetorszagban vettem, dm-ben volt ott a

NeversaynotoPanda

2016. július 18.

Mint szerintem mindenki mas is en is a hello kittys csomagolas miatt vettem meg.Egyetertve az elottem szoloval ez egy eleg nehez krem,akarcsak a nivea:) Az illata szamomra fura, de megszokhato.Nehezen szivodik be igy en altalaban konyok/terd/kiszaradt ajakra hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

silvike

2015. március 3.

A csomagolasa miatt vettem meg, emiatt nem sokat vartam tole, de szepen hidratalja a borom. Inkabb lefekves elott hasznalom, mert viszonylag nehezen szivodik be. Nagyon hasonlit a Niveara, de azert az szerintem jobb dontes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Dorothy06

2014. január 6.

Jobban szeretem, mint a Niveát, mert sokkal könnyedebb, krémesebb állaga van. Kézkrémnek használom, de néha a térdem vagy a könyököm is kap belőle. A sok fújástól kivörösödött orromat viszont csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

peszlenk

2013. június 1.

én ma vásároltam meg a kencit a müllerben. nagyon édi fedelű, volt pöttyös, hello kittys, pöttyös masnis, tortás, tündérkés. én masnis pöttyöst vásároltam, mert a hellokittys megvolt karcolva. kb. 255Ft volt, illata egyezik a niveáéval, szerintem valami koppintás, de azért biztos jó lesz:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 1.

somodiedo

2013. február 16.

Semmi szükségem nem volt még egy krémre, ezt csak Kitty miatt vettem meg. Nem tudtam otthagyni. Tényleg nagyon laza a fedele, én mindegyiket megnéztem a Müllerben, mind ilyen volt. Mivel elég zsíros krém, így csak éjszakára jó nekem kézkrémnek, valamint az orrom környékére, mert a sok papírzsebkendő használat kidörzsöli, kiszárítja. Ezért nem probléma, hogy elég könnyen lejön a fedele, a polcon tárolva nincs vele baj :-) Az illata tipikus kék dobozos nivea illat, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

csipkeorsika

2013. február 15.

nekem teljesen azt adja, mint a kis fémdobozos hagyományos nivea krém. jó zsíros, könnyen kenhető, jól hidratál, és hamar be is szívódik. száraz kézre ilyen hűvös időben tökéletes. (nyárra már túl zsíros lenne nekem, akkor csak vészhelyzetben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

kati545

2013. február 15.

Két dolog miatt vettem meg már egy hete. Az egyik a Kitty mániám, a másik pedig, hogy imádom ezt a krémet, mert ebben a téli hidegben nagyon jó szolgálatot tesz. És pont elfogyott az előző dobozzal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.