Beckham

Ár:   5677 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: narancs, keserűnarancs, barack, rózsa, pünkösdi rózsa, narancsvirág, pézsma, pacsuli, moha

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Erina

2017. február 13.

Ez az egy Beckham parfüm, ami nem jött be. Annyira csak a keserű narancsot éreztem, hogy semmi mást. Szinte már zavart a bőrömön ez az illat. Sajnálom, mert így nem lesz teljes a gyűjteményem, vagy ha esetleg valakinek lenne egy kis üveges maradék belőle (ha 2-3ml van az alján az sem baj), kiáltson :) 2*-ot azért kap, mert ha a tartósságát nézem, akkor megérdemli, a másikat meg a szokásos letisztult, formás dizájn miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Demke

2015. október 21.

Ez a parfüm ami nagyon nem jött be. Nagyon erőteljes, intenzív az illata, ami sokáig megmarad. Pedig szeretem a Beckham parfümöket, ezt az egyet kivéve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 21.

Pici Tini Girl

2014. február 16.

Megvettem egy baratnomnek.normal a bore megis kiuteses lett.nem erzekeny a bore.elment a dokihoz est azt mondtak neki hogy valami olyat fulyt magara amiben borizgato anyagok vannak.ez nem egyeni problema.
Megvettem hat magamnak is de rajtam nem lettek kiutesszeru bubos viszholyagok.pedig feltem tole kicsit.:-)jo az illata tartos.nem veszem ujra szerinte.nem art az ovatossag vele szemben.olvasatok el figyelmesen mit tartalmaz es csak aztan vegyetek meg.vagy teszteljetek a boltban ha van ra modotok.:-)negyest kap tolem de ha a baratnomre gondolok kettest adnek illata jo de ot irittalta ugyhogy.....de nalam negyest er.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

minaya

2013. június 11.

Első fújásra nagyon erős, intenzív, talán kicsit "pacsuli" illat, de ha várunk pár percet, akkor egészen finom virágos-púderessé simul a bőrön, és így egészen nőies, nem hivalkodó illattá válik. Annyi a titka, hogy nem fél perccel a másokkal való találkozás előtt kell fújni! :)
Nekem közvetlenül a fújás után kicsit jázminos, pedig elvileg nincs benne (legalábbis nem a top x illatjegy között), de valószínű pont ezért tetszik.
Nagyon tartós: napközben csak 1x fújok magamra egy újabb adagot, azt is csak azért, hogy ne csak az alapillatot érezzem (de azok is jól érezhetőek több óra elteltével is). Még este fürdésnél is jól érezhető.
Nem a Nr.1 parfümöm, de egy 4-es mindenképpen jár neki, és valószínűleg újraveszem majd.
Tetszik, hogy nem olyan virágos-gyümölcsös "egyen" illata van, mint a manapság kapható parfümök minimum felének...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

x

2013. május 3.

Ma volt hozzá szerencsém, a Müllerben most akciós amúgy, és vesszek meg, ha az én orromnak nem olyan, mint a Narciso for her. Valaki szakértőbb összehasonlítaná őket? Sajnos rajtam a Narciso alig tart, de ameddig érzem, addig kísérteties a hasonlóság... Pedig elvileg az illatjegyek, de még az illatcsalád is különbözik. Nem nagyon szaglásztam eddig celebparfümöt, de ez kellemes meglepetés volt. A másolás miatt vonok le csak pontot, mert eredeti ötletként hirdetik, de nagyon érdekelne hozzáértők véleménye, hogy tényleg olyan hasonló-e a kettő. Az én orromat könnyű átverni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

evus84

2013. április 19.

Könnyű tavaszias illat, elegáns, de nem az nehézkes. Szerintem egyáltalán nem unalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Nikike29

2013. április 16.

Még szerencse, hogy ajándékba kaptam, mert, ha 1 Ft-ot is kiadtam volna érte nagyon szomorú lennék. Nem is tudom semmihez sem hasonlítani, egyszerűen büdös. Tartósnak viszont nagyon tartós, mert a csuklómon még szappanos lemosás után is éreztem, de egyébként számomra elviselhetetlen illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 16.

karakumsivatag

2013. február 13.

A parfum DEO változatot sikerült megszereznem a Muller Outlet-ben 1000 Ft alatt. Nagyon tetszik az illata, olyan mintha egy fréziával teli kertben sétálgatnék. Lehet, hogy nem túl eredeti, de tavasszal pont jó lesz. Nekem a deo változat is elég hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.

bano.zsuzsanna

2012. november 27.

nem is tudom ennyire rossz illatot egy márka kiad..... szerintem a százforintos termékek közül van sokkal finomabb illat,nagyon tolakodó kellemetlen számomra az illata ami tartós mert egyet fújtam magamra még nap végén is bűzölögtem,még amit tudnék róla mondani hogy nem valami nőcis illat,
azért kettő mert tényleg lerobbanthatatlan volt az esti fürdésig.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

azért kettő mert tényleg lerobbanthatatlan volt az esti fürdésig.....

Miramara

2012. március 1.

Húgomnak van ilyen parfümje. Rajta egyszerűen jó, ibolyás-rózsás, kissé púderes. Ez olyan "együtt lehet vele élni" illat. Bár ez nyilván bőrtípus függő, rajtam émelyítő, de hozzá passzol. Természetesen alkalmakra sokkal vadabb parfümje van. Azért megérdemel egy 4-est. Régóta vadászok egy együtt élhető parfümre, kár hogy ez nem az enyém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.