Beetique

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: micirpicir, Módosítva: 2019. január 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A rugalmasan körbe kötött, super-soft szintetikus szálak különösen alkalmasak laza, por állagú vagy préselt kőpúderek egyenletes és könnyed felvitelére, eldolgozására, elsősorban a szemkörnyéki részeken. Lágyan elfedi a bőr egyenetlenségeit és a szem alatti karikákat, és egy mozdulattal fixálja a sminket. Kiváló minőségű anyagokból készült ecset, markáns, egyszerűen formázott, magasfényű nyéllel és masszív tartóval, a különösen könnyed kezelhetőség érdekében.