Belico

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ágnes, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavban, ureában és panthenolban gazdag, lágy arctonik. Gazdaságosabbá teszi a többi termék használatát (liposzóma, arckrém, ampulla). Gyors hidratálás, tökéletes felfrissülés és puha arcbőr.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

adriana2541

2021. február 19.

Érthetetlen, de nekem ekcémás bőrtüneteken okozott, pedig nem kifejezetten érzékeny a bőröm. Kétszer futottam neki a használatának, hogy megbizonyosodjak, hogy ez a termék csinálja-e, de sajnos igen. Nem jövök rá, melyik összetevő okozhatta. A szalicilsavra allergiás vagyok, egy BHA tartalmú hámlasztóval volt hasonló élményem, de ebben nincs. Másik lotion-re váltottam, amiben a hatóanyagok szintén a hialuronsav, urea, panthenol, de az nem okott problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

nettikiss

2020. augusztus 31.

A legjobb dolog, ami történt a bőrömmel, hogy megismerkedtem a Belico termékekkel. Ez a tonik az egyik kedvencem, minimális mennyiség elég és szuperül hidratál, az arcbőröm egységes és azóta alapozót sem kell használnom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Catlover

2019. május 5.

Imádom! Szórófejjel rendeltem a kozmetikusomtól és így permetként tudom használni. Nyáron a hűtőben tartom, nagyon jólesik a hűs permetezés. Olyankor amúgy is jobban kell hidratálni, ez egy gyors megoldás, ha szomjazik a bőröm. Nagyon jól hidratál, nem egy átlagos tonik. Gazdasàgos, megéri az árát. 2 éve csak ezt használom tonikként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Sajnos nekem ragacsos érzet maradt utána. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

Sajnos nekem ragacsos érzet maradt utána. Nem vettem újra.

bodor.bebi

2017. december 14.

Àr érték arànybsn nagyon jo,régota hasznälom,nem szàritja a bört,nem csip.Àjànlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Minden arclemosás után használom, ha kimarad utána az arckrémezés sem feszül a bőröm. Igaz nem kifejezetten arra való, de a sminket is könnyen eltávolítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

ST

2016. január 16.

Tényleg hidratál: ha éppen nem kenek utána semmit az arcomra, akkor sem húzódik, pedig a felső rétege extra száraz! Ezen kívül szépen leszedi a sminkmaradványokat, nem irritál, és nekem nem is ragad utána. Egyszóval mindent tud, amit általában elvárok egy toniktól, ráadásul minden-mentes, számomra tökéletes! Nyáron majd talán kipróbálom a II-est, de addig marad ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

wadeper

2015. május 23.

Jól hidratált, de egy kicsit ragacsos maradt az arcom mindig utána, valahogy a fele után kiszerettem belőle és találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Nonoo

2015. március 3.

Az én bőrproblémámra sajnos nem volt jó. Hiába bio, mindig kipirosodott az arcom utána. Nem is tudtam elhasználni, ami az ára miatt elég nagy csalódás volt. 2 csillagnál többet én nem tudok adni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Frillies

2014. október 12.

Szintén végig nem gondolt eladást köbetően, azonnal újravásárolt termék.
Nagyon jól hidratál és könnyebben tudom eldolgozni a hidratálókrémet. Nekem azt javasolta a kozmetikusom, h ne vattával vigyem fel az arcra, hanem csak a kezemmel finoman paskolgassam bele a bőrbe. Az első percekben ragacsosnak éreztem, de nagyon gyorsan felszívódik és tényleg puhább lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Szintén végig nem gondolt eladást köbetően, azonnal újravásárolt termék.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Urea
Vitaminok: Panthenol