Belico

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ágnes, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hialuronsavban, ureában és panthenolban gazdag, lágy arctonik. Gazdaságosabbá teszi a többi termék használatát (liposzóma, arckrém, ampulla). Gyors hidratálás, tökéletes felfrissülés és puha arcbőr.

Viki000

2013. március 25.

Köszönöm Ágnes, időközben megvettem én is:).
Az utóbbi időben már nagyon leszoktam a tonikok használatáról, mert a többsége tele van nyomva alkohollal, ami nem, az pedig nem csinál semmit, vagy zavar, hogy rajtam van.
Ez a tonik azonban szuper. Nagyon elégedett vagyok vele. Semmi felesleges összetevő, nyugtatja, hidratálja a bőrömet, nem okoz pattanásokat. Egyszerűen imádom. Tény, hogy nem olcsó, de számomra megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Köszönöm Ágnes, időközben megvettem én is:).

Ágnes

Korcsoport: >54
2013. március 22.

Szia Viki! Elnézést a kései válaszért, nem jártam erre. Igen, még mindig a Belico termékeit használom, azt hiszem már nem is tudnék mást:-) Nagyon kedvelem, mert azon túl, hogy megnyugtató az összetétele, a hatása is jó. Soha semmilyen más toniknál, krémnél nem éreztem azt, hogy maradéktalanul felszívódik és a bőröm "kap levegőt". A reggeli tonik- liposzóma- koncentrátum kombo egész napra hidratált bőrt eredményez. Amióta ezt használom nincsenek alkalmankénti pattanások sem, amik régebben azért keserítették az életem. Amióta a Belicot használom, minden másban is mániákusam keresem a "zöld összetevős" termékeket, mert összehasonlíthatatlan az érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 22.

Ágnes

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Reggel és este a liposzóma és a koncentrátumok alá használom. Nagyon kellemesen hidratál, lágyítja a bőrt, megkönnyíti a hatóanyagok bőrbe juttatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Urea
Vitaminok: Panthenol