Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 5.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló, nyugtató gélmaszk

Frissítő, zsírokat nem tartalmazó pakolás, villámgyors és hatékony segítség a szomjazó bőrnek. A hialuronsav, az urea és a panthenol hidratálják, rugalmasabbá és simábbá teszik a bőrt, míg az édesgyökér kivonat gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású. Azonnali sugárzást és selymes puhaságot ad a bőrnek. Mindezek mellett a maszk tartalmaz még egy szabadalmaztatott hatóanyagot, az ún. Ectoin-t, ami védi a bőrt a naponta felmerülő káros környezeti hatásokkal szemben. Heti egyszer, de akár többször is használható.

Hestiana

2016. október 1.

Az esküvőm előtt kaptam belőle egy kis tégellyel a kozmetikusomtól, hogy estére kenjem fel heti 1-2x a fotózás előtt. Azóta is imádom és lelkesen alkalmazom, vettem belőle egy nagy tégellyel, mert annyira jól hidratál és nyugtat.Babapopsi bőröm lesz tőle. Az illata is isteni, kellemesen lágy, alig érezhető, mégis ott van.
Nyáron a férjem homlokát és halántékát mintha irritálta volna az izzadság, kipirosodott és fájt neki. Heti 2x bekenegettem neki is az érintett területet, utána már ő kérte, hogy kenjem be neki, mert másnapra teljesen helyrehozta neki, eltűnt a kipirosodás és fájdalom.
Sajnos drága, de nagyon sokáig elég és szerintem abszolút megéri az árát, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Urea, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.