Belico

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leemy, Módosítva: 2012. május 3.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr védekező mechanizmusa sérült, így külső behatásokra könnyen irritációval reagál. Ebben az esetben egy DML-alapú bőrfiziológiás struktúrkrém a bőrfunkciókat hatékonyan támogatni tudja. Ez a lágy ápoló krém ideális a barrier réteg visszaállítására, a bőr regenerálására. Az innovatív, bőrnyugtató hatóanyagok csökkentik a bőr érzékenységét, a hialuronsav pedig gondoskodik annak megfelelő hidratáltságáról. A MadecassosideOeredményesen csökkenti a bőr érzékenységét, a Laminin-peptidek erősítik a természetes regeneráló mechanizmusokat. A bőr újra selymes, tónusosabb és simább lesz, visszanyeri vitalitását.

PHajnal

2017. január 3.

Könnyű krém, csodás utána a bőr, selymes, rugalmas, már felkenni is jó érzés. Eddigi legjobb arckrémem. Ára valóban borsos, de jók az összetevői, és valóban jól ápol. Kis mimikai ráncokon is segít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

ivkat81

2013. február 27.

Már egy hét használat után látható és érezhető a különbség.
Ma pedig voltam kezelésen is a Belico szalonban. Nagyon kedves volt a kozmetikuslány, termék minták tömkelegét kaptam ami a bőrtípusomhoz passzol. A kozmetikai kezelés - nyomkodás - pedig nem hagyott nyomot az arcomon és a kezelés után ki mertem lépni az utcára. Köszönöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Már egy hét használat után látható és érezhető a különbség.

leemy

2012. július 16.

Az ár tényleg borsos, de eddig ez a márka az egyetlen amiben tényleg nincs semmilyen irritáló anyag. Hiába írják oda a legtöbb biokrémhez, hogy ultra sensitive meg hasonlók, ha megnézed, mindegyikben van parfüm, amit a krémmánia is piros színnel jelez. Ha valakinek komoly bőrproblémái vannak, és eddig egyik krém sem vált be, érdemes félretenni kicsit, és megéri kipróbálni a Belico-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak