Bell

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gioia, Módosítva: 2018. február 7.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann

Vízálló, matt pomádé a szemöldök kitöltéséhez, formázásához. Lágy textúra, púderes finish, tartós formula.

Bell HYPOAllergenic Waterproof Brow Maker Medium árnyalat
Ár: 800 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

kbarbi0208

2019. június 22.

Ez az első gél állagú szemöldöktermékem. Nagyon tartós, nap végére egy picit megkopik, de tényleg csak akkor, ha legalább 8 órát rajtam volt. Eleinte szépen működött, viszont már kb egy éve megvan és hiába hogy nem fogyott el, sajnos ki kell dobnom mert már annyira beszáradt, hogy darabos, ami nem túl szép a szemöldökön. De én azt gondolom, hogy ár-érték arányban abszolút megéri még így is!
Szuper kis termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Szuper kis termék!

Agooom

2018. november 27.

Nekem kb 1-2 órát bír ki felkenve... :( És a tégelyben is összeállt, darabos kemény állagúvá, amivel nem tudok megfelelően dolgozni. Általában a ceruzát preferálom, de gondoltam megpróbálkozom. Sajnos nem nyert, de a márka többi termékével elégedett voltam,amiket próbáltam, és az ára sem túl drága... ezért nem húzom le teljesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

adrii1223

2018. szeptember 20.

A müllerben találtam rá 1500Ft-ért. Már régóta ki akartam egy ilyen gélt próbálni. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Meg kell tanulni szépen használni de egész nap tart, nem kopik és nagyon szépen természetesen meg tudom vele csinálni a szemöldökömet. Nem bántam meg hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

eagleszem

2018. május 23.

Több szemöldök gélt használtam, de ez idáig a legjobb. Kicsit félve vettem meg, mert még nem volt tapasztalatom ezzel a márkával, de tökéletesen helytállt. Tartós, nehezen kopik. Medium árnyalatot használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Szoffi

2018. április 3.

Évek óta nagyon sokféle szemöldökterméket használtam már és ez nagyon szuperül helyt áll :)
Állaga jó, könnyen kenhető, pigmentált és tényleg nagyon tartós, nem mozdul el nap közben.
5 * nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

5 * nekem

gioia

2018. január 20.

A Rossmannban találtam rá. Érdekes módon a Müller standokon ezt a szemöldök gélt nem árusítják. Könnyen használható. Szép, természetes árnyalatokban kapható. Nekem a Light van meg, ami a szőkésbarna hajamhoz tökéletes választás. Lehetne egy hangyányit tartósabb, de ha fixálom szemöldökzselével, akkor ez se mozdul el. A színe miatt 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.