Ben & Anna

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 3499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2021. február 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 3499 Ft

100% természetes eredetű, mikroműanyagoktól mentes összetevőkből készült, 100% vegán, minősített natúrkozmetikum. Natúr fogpor fahéjjal a hosszan tartó friss leheletért. Alkoholmentes.

Ár: 3499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Hidratálók: Xylitol

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.