Ben & Anna

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2021. február 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2499 Ft

100% természetes eredetű, mikroműanyagoktól mentes összetevőkből készült, 100% vegán, minősített natúrkozmetikum. Natúr fehérítő fogpor aktív szénnel. Alkoholmentes.

Ár: 2499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Hidratálók: Xylitol