Ben Nye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horvathm, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Sminkhez, főként professzionális használatra. Nagyon jól lehet vele dolgozni, erősen pigmentált.

Bendőke

2016. december 23.

Régi vágyam teljesült, mivel most jutottam hozzá. Nagyon szép matt szemhéjpúder. Au naturelle ES-318-as árnyalat, természetes natúr színű, mint később rájöttem kontúr színnek, pirosítónak még kiválóbb mint szemhéjpúdernek. Mivel utálom a pirosítót rögtön ki is próbáltam. Pigmentált, nagyon természetes szín ez az árnyalat. Enyhén porzik, cserébe tartós is. Mennyisége 3,5 gr, ami elég tetemes mennyiség házi használatra. Krémes por állagú. Lehet építgetni igény szerint. Tetszik a csomagolása: gumírozott hatású matt műanyag tégely fekete színben. Olyan kis cuki mindenes cucc, ha kell pircsi, ha kell szemhéjpúder - satírozó színnek is oké -, vagy akár kontúrszín. Na szerintem meg van a következő áldozatom is amit ki fogok próbálni :) Pedig már elvileg nem is sminkelek annyira.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Kardosalfi

2015. szeptember 30.

Kiváló szemhéjpúder!Mivel sok pigmentet tartalmaz,lehet vele kifejezetten erős sminket csinálni.Viszont ha keveset használunk belőle,lehet visszafogottabban is dolgozni vele.Ez sok más márkáról nem mondható el...Bármennyit teszünk fel belőlük,csak nappali sminket tudunk készíteni.Szóval,minden igényt kielégít.De hát ez elvárható egy profi márkától;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Akane

2014. február 2.

Az egyik kedvenc márkám! Még sose csalódtam benne. Tartós, szép és sok szín, bírja az erős bevilágítást is. Igazi profi márka. Nem tudok rá semmi rosszat mondani, hacsak azt nem, hogy nem birtoklom az összes szín belőle. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

horvathm

2013. február 9.

Erősen pigmentált, nem prozik. Nagyon szép szín, szerintem remek választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Erősen pigmentált, nem prozik. Nagyon szép szín, szerintem remek választás!

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Színezékek: Zinc Stearate