Ben Nye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Maszkmesterek és fodrászok nélkülözhetetlen ragasztója.

Bajusz, szakáll és paróka ragasztására ajánlott.

Akane

2014. február 2.

Ha tartósan kell ragasztani nagyon jó, viszont van, amikor irritálja az érzékenyebb bőrt az erőssége miatt. Leoldót mindenképp venni kell hozzá, mert különben fájdalmas az eltávolítása és használat után a bőrt jól le kell kezelni, visszahidratálni. Hétköznapi használatra fölöslegesen erős, a profik meg megtanulták, hogyan és mire kell használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol